Widok

Hodowla buldogów francuskich

Witam, chciałam zapytać o opinię na temat hodowli psów - buldogów francuskich która znajduje się w Hopowie. Czy ktoś z was ma stamtąd psiaka? Czy wszystko jest okej? Dużo naczytałam się o pseudohodowlach i mimo że ludzie podają ze należą do związku kynologicznego to jest inaczej.
Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź czy należy do FCI, czyli związku kynologicznego, jeśli nie to pseudohodowca.
Stowarzyszenia kynologiczne to również pseudohodowle.
Proszę zadzwonić do związków i się zapytać, ponad to na stronie związku jest wykaz hodowców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętaj, że to chorowite psy. No i trzeba im naprawdę dobre żywienie zapewnić. Zerknij sobie na karmy od Josery
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hodowlę trzeba sprawdzić samemu, odwiedzić kilka razy, zobaczyć jak zachowują się zwierzęta i właściciele i czy jest porządek. Najlepiej zapytać sąsiadów czy tam wszystko jest ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

do góry