Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M. Miłogrodzki - opinia nowy temat Obsługą sprzedaży mojej nieruchomości zajmowała się p. Sylwia Orzechowska....
~M. Miłogrodzki
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 8 października 2021

Mirosława - opinia nowy temat Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Transakcja zakupu mieszkania...
~Mirosława
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 28 września 2021

Justyna Rutkowska - opinia nowy temat Miałam przyjemność korzystać z obsługi P. Michała Ferstena. Bardzo...
~Justyna Rutkowska
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 września 2021

Marco Buccino - opinia nowy temat Very professional customer service. We are really satisfied with work of Mr...
~Marco Buccino
1

dodano: 2 września 2021

Łucja Magryta - opinia Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt z agentem, wszystkie informacje...
~Łucja Magryta
1

dodano: 26 sierpnia 2021

Ewa - opinia Dziękuję za szybką tranzakcję zakupu. Pani Aleksandra, przesympatyczna osoba,...
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 lipca 2021

Aleksandra Jedowska - opinia Skorzystałam z pomocy pani Bogumiły Latochy i jestem bardzo zadowolona. Nie...
~Aleksandra Jedowska
1

dodano: 23 lipca 2021

Justyna i Krzysztof - opinia Jesteśmy zadowoleni z pracy Pani Anety Radlińskiej. Dzięki Pani Anecie...
~Justyna i Krzysztof
1

dodano: 23 lipca 2021

Tomasz Cychylik - opinia pełen profesjonalizm Pana Łukasza kontakt otrzymałem z polecenia i także będę...
~Tomasz Cychylik
1

dodano: 20 lipca 2021

AngelikaStangreciak - opinia Pani Aneta Radlińska jest wspaniała agentkà. Bardzo pracowita, zdeterminowana...
~AngelikaStangreciak
1

dodano: 19 lipca 2021

Piotr - opinia Szukaliśmy z żoną oferty mieszkania na rynku pierwotnym w trójmieście. Ofert...
~Piotr
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 12 lipca 2021

Elżbieta - opinia Jesteśmy pod wrażeniem dużej profesjonalnosci pana Przemka oraz jego szybkiej...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 czerwca 2021

Dorota - opinia Pan Michał Fersten obsługiwał nas w sprzedaży działki budowlanej. Zostaliśmy...
~Dorota
1

dodano: 10 czerwca 2021

Irena Ciesielska - opinia Agencja , którą reprezentuje Pan Przemysław Pańczyk- doradca ds.nieruchomości...
~Irena Ciesielska
1

dodano: 10 czerwca 2021

Ewa Helena - opinia Za posrednictwem Pana Michala Ferstena zakupilismy dzialke budowlana....
~Ewa Helena
1

dodano: 9 czerwca 2021

Ola - opinia Profesjonalne podejście i spełnienie oczekiwań klienta. Pomoc i dbałość o...
~Ola
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Piotr Dąbrowski - opinia Bardzo dobra współpraca, profesjonalność, pomoc i osobiste zaangażowanie przy...
~Piotr Dąbrowski
1

dodano: 24 kwietnia 2021

Andrzej Cichocki - opinia Miło, szybko i z sukcesem. Dobry kontakt.
~Andrzej Cichocki
1

dodano: 17 kwietnia 2021

Ewa Dąbrowa - opinia Transakcja sprzedaży działki budowlanej odbyła się szokujące bylyskawicznie...
~Ewa Dąbrowa
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Krzysztof Jankowski - opinia Bardzo profesjonalna obsługa w wykonaniu Pani Sylwii Orzechowskiej. Szybko,...
~Krzysztof Jankowski
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry