Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - opinia nowy temat Szczerze polecam usługi biura Home Asset. Pani Sylwia jest bardzo...
~Marzena
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 20 października 2020

Emilia Piętka - opinia nowy temat Pani Monika dała się poznać jako profesjonalny Pośrednik nieruchomości,...
~Emilia Piętka
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 września 2020

Rafał - opinia nowy temat Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, poczucie bezpieczeństwa i opieki....
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 września 2020

Danuta i Rajmund - opinia nowy temat Bardzo dziękuje za współpracę z Panem Łukaszem Pitak z Home Asset. Pan Łukasz...
~Danuta i Rajmund
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Mariola - opinia nowy temat Obsługa profesjonalna i rzeczowa. Osoba miła i sympatyczna. Szybki kontakt....
~Mariola
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 lipca 2020

Małgorzata - opinia nowy temat Podziękowania dla pani Anny Radomskiej za profesjonalną,miłą i owocną...
~Małgorzata
1

dodano: 5 lipca 2020

Michał - opinia nowy temat Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Liczyła się dla nas kompetencja oraz...
~Michał
-

dodano: 29 czerwca 2020

Zuzanna Czupryna - opinia nowy temat Pragnę podziękować pani Annie Radomskiej za rzetelne, uczciwe i kompetentne...
~Zuzanna Czupryna
-

dodano: 27 czerwca 2020

Bartosz - opinia nowy temat Wszystko sprawnie, kontakt dobry, miła i życzliwa obsługa.
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2020

Wirginiusz - opinia nowy temat Pani Kamila jest osobą kompetentną, profesjonalną, chętną do pomocy i zawsze...
~Wirginiusz
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2020

Anna - opinia nowy temat Polecam serdecznie usługi Home Asset, a szczególnie profesjonalizm,...
~Anna
1

dodano: 10 kwietnia 2020

Tomasz - opinia nowy temat Po przejęciu sprawy przez Pana Mateusza od razu sprzedaż mieszkania nabrała...
~Tomasz
1

dodano: 7 kwietnia 2020

Magdalena Salwowska - opinia nowy temat Profesjonalna obsługa, z którą spotkałam się w Agencji pozwala mi szczerze...
~Magdalena Salwowska
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 marca 2020

Daniel - opinia nowy temat Rzeczowa i szybka pomoc przy zakupie nieruchomości. Duże doświadczenie...
~Daniel
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 lutego 2020

Anna L. - opinia Serdecznie polecam!! 2pokojowe mieszkanie wynajęte dosłownie w dzień po...
~Anna L.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 lutego 2020

andrzej pieper - opinia bardzo profesjonalne podejście, polecam !!! szybko i na najwyższym poziomie .
~andrzej pieper
1

dodano: 20 lutego 2020

Marcin - opinia Pani Anna Radomska to godny zaufania, profesjonalny specjalista od rynku...
~Marcin
-

dodano: 10 lutego 2020

Michał K. - opinia Podczas sprzedaży mojego mieszkania współpracowałem z Panią Sylwią...
~Michał K.
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 stycznia 2020

Paulina Splitt - opinia Polecam współpracę z Panią Moniką Rogalewską, dzięki której udało mi się...
~Paulina Splitt
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 7 stycznia 2020

HD Lokum - opinia Usługa warta polecenia i sprawdzenia.
~HD Lokum
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 października 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry