Home Asset

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 4/201

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podziękowania dla Pani Małgosi wątek zamknięty Chciałem serdecznie podziękować za fantastyczną obsługę jaką miałem...
~Piotr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Ocena posrednika P.Lukasza Smukaly wątek zamknięty Pan Lukasz Smukala jest profesjonalnym posrednikiem, kompetentnym,...
~Andrzej Murkowski
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Sprzedaż i kupno mieszkania wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Hoomeasset. Pan Sebastian Wielgus który...
~Magdalena Morawska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Doskonała transakcja wątek zamknięty Serdecznie polecam współprace z agencją nieruchomości Home Asset. Dzięki Pani...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Home Asset_polecam wątek zamknięty Profesjonalna i rzetelna obsługa. Dzięki pomocy firmy Home Asset szybko i...
~magda_M
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Opinia wątek zamknięty W grudniu 2014 r. , dzięki Pani Dorocie Rainko z biura nieruchomości Home...
~Sławomira O.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Pani Dorota Rainko... wątek zamknięty ...rzeczowo i kompetentnie zorganizowała sprzedaż mojego mieszkania na...
~Anna S.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 stycznia 2015

Pan Łukasz Smukała wątek zamknięty Każdy kto będzie korzystał usług Pana Łukasza może czuć że powierza kupno/...
~Jeleniewicz Marek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Małgorzata J. - opinia wątek zamknięty Polecam skorzystanie z ofert biura Home Asset, a w szczególności z doradztwa...
~Małgorzata J.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Z takim pośrednikiem warto współpracować wątek zamknięty Dziękuję za owocne, merytorycznie profesjonalnie przygotowane spotkanie Panie...
~anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

Opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z agencją nieruchomości Home Asset. W szczególności...
~Bożena
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

OPINIA O HOME ASSET wątek zamknięty PEŁEN PROFESJONALIZM! DBAŁOŚĆ O KLIENTA PRZED I PO ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI....
~MONIKA
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

Jednym słowem pełen profesjionalizm wątek zamknięty Dwa miesiące temu zacząłem współpracę z agencją nieruchomości Home Asset w...
~Piotr
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Bardzo Polecam wątek zamknięty Kiedy zacząłem współpracę z Biurem Home Asset a szczególnie z panią...
~Bogusław
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

OCENA wątek zamknięty Swietna firma,najwyzsze standarty,mielismy przyjemność wspolpracowac z...
~Alicja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Ryszard - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za współpracę Pani Małgorzacie Sobczak - rzeczowo, -...
~Ryszard
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Godne polecenia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie od samego początku do...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Jeżeli kiedykolwiek będę sprzedawać mieszkanie to tylko z HomeAsset wątek zamknięty We wrześniu zakończyłam moją krótką współpracę z biurem HomeAsset i p....
~Izabela Kąsek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Profesjonalizm i zaangażowanie wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność współpracować z p. Katarzyną Wiśniewską przy sprzedaży...
~Kamila
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Dorota - opinia wątek zamknięty Świetna firma, od początku do końca pomocni. Gorąco polecam każdemu zwłaszcza...
~Dorota
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry