Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zakup samochodu wątek zamknięty Kupiliśmy Hondę Jazz i cieszymy się z samochodu i z bardzo profesjonalnej i...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Najdroższe ASO Hondy wątek zamknięty Cena przgladu zwala z nóg. W porównaniu z ASO w Gdańsku 40% drożej. Jak...
~Jacek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Zadowolona wątek zamknięty Byłam w salonie, zainteresowana nowym modelem civic. Niestety jeszcze go nie...
~Marlena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

bardzo profesjonalnie wątek zamknięty w końcu dealer Hondy z prawdziwego zdarzenia. Miła obsługa, rozsądne ceny.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Świetny serwis wątek zamknięty Profesjonalnie! Nikt z serwisu nie mógł odebrać, sądziłem, że nie oddzwonią,...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lutego 2017

Zakup wątek zamknięty Zakupilem pod koniec 2016 honde crv, bardzo profesjonalna obsluga,...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Obsluga salonu wątek zamknięty Dziękuję za fachową obsługę. Podejście Pana Jarka do tematu zakupu samochodu...
~Poszukujacy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Honda wątek zamknięty totalny brak fachowości ze strony mechaników,w ciągu trzech tygodni trzy razy...
~Henryk Kneba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Brak słów . Panienka odbierająca telefon wprowadza w błąd. wątek zamknięty Twierdzi ze można przyjechać , obsługa serwisu zademonstruje samochód. Mialem...
~Lech
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2016

niezadowolony wątek zamknięty bardzo słaba obsługa , zero zainteresowania kupującym. w salonie 2 civic i 1...
~mar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 marca 2016

Super serwis! wątek zamknięty Wczoraj skorzystałem z urodzinowej promocji na przygotowanie samochodu do...
~Mario
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Profesjonalizm - 0/6 wątek zamknięty Salon z pewnością jest ciekawy, ale profesjonalizm panów obsługujących...
~WW
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Prawdziwy salon Hondy wątek zamknięty Po wielu perypetiach doczekałam się porządnego salonu. Super oferta,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

Nareszcie profesjonalny serwis i salon Honda w Gdyni! wątek zamknięty Cieszę się, że w końcu Gdynia ma salon Hondy z prawdziwego zdarzenia....
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry