Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Henryka - opinia Jestem bardzo zadowolona z załatwionego zlecenia sprzedaży mieszkania w...
~Henryka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

Barbara Oral - opinia Profesjonalna, z dużym doświadczeniem i znajomością rynku. Bardzo skuteczna/...
~Barbara Oral
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Anna - opinia wątek zamknięty Polecam ze względu na profesjonalną i kompleksową, a przy tym miłą obsługę...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam biuro nieruchomości Honesta w szczególności Panią Monikę za...
~Monika
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Łucja - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług p. Moniki. Przez cały proces sprzedaży...
~Łucja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2021

Profesjonalizm wątek zamknięty Skorzystałam z pomocy biura Honesta przy szukaniu mieszkania. Jestem bardzo...
~Agata Kowalska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Martyna - opinia wątek zamknięty Kontakt z biurem nieruchomości oceniam bardzo dobrze. Pani Monika, która...
~Martyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Super szybko przeprowadzona sprzedaż mieszkania. Pełen profesjonalizm oraz...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2020

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Sprawna i rzeczowa obsługa klienta. Dobry kontakt z p. Monika. Transakcja...
~Zadowolona klientka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Współpraca z Panią Moniką przebiegała idealnie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Najlepszy Pośrednik! wątek zamknięty Bardzo polecam każdemu kto podejmując tak ważną decyzję potrzebuje fachowej...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 września 2019

mega plus!! wątek zamknięty Pani Monika profesjonalistka, otwarta na klienta chetna do pomocy, bardzo...
~Justyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry