Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hotel Ara wątek zamknięty Pobyt w hotelu wspominamy z mężem z uśmiechem na twarzy, na pewno nie raz...
~muminka`
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

Ara wątek zamknięty Byłam w Arze kilka razy i napewno wrócę nie raz wszystkim polecam
~Iza
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

Sylwester z pobytem w hotelu wątek zamknięty Plusy: -ładne pokoje, nasz był dość duży, reszta ekipy była w klitkach, ale...
~misia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

Potworny hałas wątek zamknięty w hotelu do 5 rano jest straszny hałas, dyskoteka znajduje się tuz pod pokojami.
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 października 2012

MEGA WYPAS wątek zamknięty Byliśmy w ARZE tylko i śmiem napisać TYLKO 2 doby, wrażenia jakie wywieźliśmy...
~Robrt,Asia i MŁODY Kuba
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Romantyczny weekend wątek zamknięty Szczerze powiedziawszy hotel spełnił nasze oczekiwania. Korzystałam z...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

VIOLETTA - opinia wątek zamknięty WITAM,WYKUPILAM W TYM HOTELU POBYT DLA MOICH RODZICOW NA 30LECIE MALZENSTWA....
~VIOLETTA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

restauracja i ..... wątek zamknięty Kiedy jesteśmy w Jastrzębiej Górze idziemy do Ary na MEGA WĄTRÓBKĘ...
~Jurand
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

Mój cudowny pobyt wątek zamknięty W sierpniu byłam gościem w hotelu Ara. Pobyt ten określam jako cudownie...
~Iwona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2011

RESTAURACJA wątek zamknięty Mój mąż zorganizował w tej restauracji romantyczną kolację,wszystko bez mojej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

ARA to według mnie najlepszy club w Jastrzębiej Górze! wątek zamknięty ARA to według mnie najlepszy club w Jastrzębiej Górze! Spędziłam tu sylwestra...
~Monika z Gdyni (3 osobowa ekipa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 stycznia 2010

pobyt weekendowy wątek zamknięty Witam wszystkich. Drodzy Państwo mam przyjemność podzielenia się opinią z...
~Leszek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 października 2009

Pakiet zimowy wątek zamknięty Zachecam do korzystania z pakietow,ktore przygotowuje hotel,poniewaz sa godne...
~Ania Warszawa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

Fajnie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym Hotelu,spędziliśmy z narzeczonym...
~Hania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Świetna lokalizacja, super jedzienie wątek zamknięty Witam, bylismy w tym hotelu na Sylwestra i muszę przyznać że warto było...
~Władek 49 lat z Świecia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 stycznia 2009

Fajny hotel, fajne imprezy wątek zamknięty Hotel super położony, praktycznie przy samym wejściu na plaże. Byliśmy tam z...
~Dominik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 grudnia 2008

Tragedia... wątek zamknięty Nie polecamy tego miejsca tym osobom które chcą spokojnie spędzić parę dni...
~Kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry