Widok

Hotel Artus Gdańsk

Czy ktoś z was może powiedzieć coś o pracy w tym hotelu? Czy warto w ogóle tam aplikować, bo stale kogoś szukają? Z góry dziękuję za odpowiedzi na temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam tam parę dni. Panie są b. sympatyczne, ale szefowa pokojowych
bardzo wymagająca. Włos na kafelkach w łazience i od razu wylatujesz.
Musisz czekać aż wyjadą goście a potem zasuwasz po godzinach. Trzeba mieć doskonałą kondycję i sprawność aby podołać. Sprzątanie w dużym tempie. Szukają pokojowych już od początku lata. Dziwię się, że
jeszcze nie znaleźli odpowiedniej osoby, bo było tam już wiele pań.
Chyba szukają " bardzo" wyjątkowej osoby. Ja nie dałam rady, inne też nie. Powodzenia !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety tak to jest ze trzeba czekac az gosc nam sie wymelduje aby moc isc sprzatnac pokoj po jedo pobycie...nie wyrzucisz go przeciez z łóżka....i nie powiesz wynocha bo chcem sprzatac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest oczywiste że trzeba dokładnie sprzątać nie zostawiając po innych gościach włosów, każda praca wymaga dokładności
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a to się akurat zgadza - byłby to najwyższych lotów nietakt, gdybym kładł się spać w pokoju niedokładnie posprzątanym :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry