Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga - opinia wątek zamknięty Na początku zapewniano nas,że będziemy mogli sami udekorować salę,a jeśli...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Stefan - opinia wątek zamknięty Szczególne pozdrowienia dla Pana Macieja - bardzo pomocny!
~Stefan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2020

Super miejsce na spotkanie biznesowe i krótki pobyt w Trójmieście wątek zamknięty Polecamy Hotel Cztery Brzozy na trzydniowy pobyt w Trójmieście, czuliśmy się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lutego 2019

Hotel słaby... wątek zamknięty 1.Prócz recepcjonkstki/recepcjonisty, nie ma nikogo, w razie zagrożenia....
~Anna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Tygodniowy Urlop w trojmiescie wątek zamknięty Z rodzina przyjechałem na urlop do trojmiasta, zatrzymaliśmy się w hotelu...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Super miejsce wątek zamknięty Organizowaliśmy wesele we wrześniu br. w Hotelu Cztery Brzozy i była to...
~Justyna i Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

Perfekcyjna organizacja wesela. wątek zamknięty Nasze wesele w Hotelu Cztery Brzozy odbyło się w sierpniu 2016 r. Organizacja...
~Justyna i Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Polecam na wesele! wątek zamknięty W maju br. organizowaliśmy wesele w hotelu Cztery Brzozy- byłam zachwycona...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Wspaniałe Wesele wątek zamknięty My organizowaliśmy wesele w Hotelu Cztery Brzozy w grudniu 2015. Mieliśmy 115...
~Milena i Sławosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Wesele bez stresu wątek zamknięty W październiku br. organizowaliśmy w tym Hotelu wesele. Mimo, iż na początku...
~Ilona i Bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

POLECAM 100% wątek zamknięty Super jedzenie w restauracji, miałem okazję spróbować wielu dań- i poziom...
~Aleksander Kępa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 października 2015

polecam na wesele wątek zamknięty Byłam w hotelu na weselu. Wszyscy bardzo zadowoleni! Świetna, dyskretna...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Impreza rodzinna wątek zamknięty Mielismy w hotelu impreze rodzinna, polecam -obsluga bardzo mila,...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Chrzciny wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z chrzcin naszego synka.Obsługa miła, jedzenie...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

bal walentynkowy wątek zamknięty Bal Walentynkowy -super muzyka ,atmosfera-tego szukalismy.Minusem bylo...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Cudowne miejsce na wesele wątek zamknięty Serdecznie polecam Cztery Brzozy jeśli nie wiecie gdzie zorganizować...
~Paulina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2014

dobre zmiany wątek zamknięty witam serdecznie jestem handlowcem i często korzystam z Hotelu 4 Brzozy i...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

wesele w hotelu Cztery Brzozy na Kowalach wątek zamknięty Cześć Wszystkim parom poszukującym sali na przyjęcie weselne gorąco polecam...
aga_88
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Polecam na wszystkie imprezy! wątek zamknięty W hotelu 4 brzozy zorganizowaliśmy przyjęcie chrzcielne naszego synka....
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

Najpiękniejsze Wesele, jakie mogliśmy sobie wymarzyć! wątek zamknięty Polecamy to miejsce wszystkich, którzy chcą przeżyć najpiękniejsze Wesele!...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry