Widok

Hotel Cztery Pory Roku - jakieś doświadczenia?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam!

Macie jakieś doswiadczenie z Hotelem Cztery Pory Roku w Straszynie? Moze ktoras z Was cos slyszala o nim - pozytywnego albo i nie, a moze była tam na weselu albo obiedzie weselnym?
Interesuja mnie wszelkie opinie na temat tego miejsca.

Z gory wielkie dzieki
Pozdrawiam

anja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj widzę, że nikt nic nie wie - szkoda :(((

Szczególnie chciałabym poznać negatywne strony mojego wyboru (no chyba, że ich w ogołe nie ma :))))))), ale w to mało chce mi się wierzyć. Gdybym poznała co jest nie tak, wiedziałabym na co zwracać uwagę.

Gdybyście jednak coś wiedziały / wiedzieli bardzo proszę o info.

Dzięki

anja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anja napisał(a):

> Oj widzę, że nikt nic nie wie - szkoda :(((
>
> Szczególnie chciałabym poznać negatywne strony mojego wyboru
> (no chyba, że ich w ogołe nie ma :))))))), ale w to mało chce
> mi się wierzyć. Gdybym poznała co jest nie tak, wiedziałabym na
> co zwracać uwagę.
>
> Gdybyście jednak coś wiedziały / wiedzieli bardzo proszę o
> info.
>
> Dzięki
>
> anja

Byłam tam kiedyś na weselu, a młodzi to moi przyjaciele,hotel piękny ale organizacja pozostawia wiele do życzenia, strasznie byli niezadowoleni z podejścia pana ktory jest tam szefem, mało sympatyczny Pan, jak to stwierdzili niespecjalnie zależało mu na kliencie i pozytywnym wrażeniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej moja kolezanka miala tam wesele, ja widzialam kasete. Miejsce ponoc bardzo ladne. Jezeli chodzi o organizacje to u niej bylo bez najmniejszego zarzutu. Tylko trzeba napomknac, ze kolezanka zorganizowala wszystko perfekcyjnie. Jest pedantka i wygladalo to tak, ze osoby zaangazowane w wesele dostaly kartki z dokladnymi instrukcjami co maja robic...wiem przegiecie...no ale co zrobic. Jedzenie ponoc bylo wyborne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry