Widok
17 września 2010 miałam wesele w Hotelu Gnieckim w Przejazdowie.Mega miła obsługa, żarcie wyborne, wystrój sali ogarnia Pani Magda Szymańska- świetnie doradza i wie co wie co pasuje do niej. Alkohol na sale można przywieść wcześniej. Jak był jakiś kłopot to obsługa od razu zgłaszała. W prezencie dostałam kartę stałego klienta. Sam włąściciel hotelu składał mi życzenia. Naprawdę godne polecenia miejwce. Piękna sala, super żarcie, czego chcieć wiecej...
Nasze wesele w Hotelu Gnieckim było strzałem w dziesiątkę. Jedzenie - przepyszne i ładnie podane. Obsługa - sprawna, miła i uśmiechnięta. Kierownictwo - p. Krzysztof (kierownik) - osoba na właściwym miejscu, nie dość, że służył dobrą radą, co, ile, kiedy (zdaliśmy się na niego w pełni i niczego nie zabrakło, a jeszcze zostało - mieliśmy drugi zestaw) to wszystko ma pod kontrolą. Pani Małgosia od dekoracji stroi rewelacyjne - pierwszy raz spotkaliśmy się z tym, aby ktoś robił 3 próbne bukiety na stoły, aby Klient był zadowolony, naprawdę polecamy. Bukiety były prześliczne.
Dziękujemy!!!
Dziękujemy!!!

