Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wielkie zadowolenie, wielki plus wątek zamknięty Ceny odpowiednie do standardu, posiłki poranne to sama przyjemność dla...
~Zadowolony gość
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Pani Sylwia... och ach... ;-) wątek zamknięty Jestem stałym bywalcem w tym hotelu (wyjazdy służbowe). Wszystko na...
~Stały bywalec
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2015

wszystko pieknie gdyby nie obsluga wątek zamknięty Okolica piekna, hotel wspanialy, wszystko byloby idealne gdyby nie fatalna...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

polecam KREM Z DYNI wątek zamknięty Zapraszam do restauracji hotelu . KREM Z DYNI Z MLECZKIEM KOKOSOWYM...
~damian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Chrzciny-pierwszy dzień świąt wątek zamknięty Gorąco polecam restaurację hotelową.Razem z mężem zdecydowaliśmy się na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

restauracja wątek zamknięty Gościliśmy w hotelowej restauracji podczas weekendu za pół ceny. Cudowna...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Wyjazd z rodziną nad morze okazał się mile spędzonym czasem, również ze...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Wizyta w Hotelu Górski przeszła moje oczekiwania. Spotkałam się tam z...
~Kalina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Grupon wątek zamknięty W dniach od 15 do 20 kwietnia br. wraz z żoną wykorzystałem pobyt w Hotelu...
~KK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Wesele wrześnień wątek zamknięty Nasze wesele odbyło się w wrześniu tego roku. w 100% POLECAMY Hotel i obsługę...
~para młoda wrzesień 2011
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

wesele wątek zamknięty Polecam wszystkim organizację wesela w tym miejscu! My wybraliśmy opcję...
~Joanna Moszczyńska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

wesele wątek zamknięty W hotelu Górskim odbyło się moje wesele . Jesteśmy z mężem pod wielkim...
~Magda i Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

smaczne jedzonko :-) wątek zamknięty chciałbym pogratulować szefowi kuchni za wspaniałą kaczuszkę - mniam palce...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

walentynki 2011 wątek zamknięty w tym roku postanowliśmy spędzić wlentynki w hotelu Górski. wybraliśmy Pakiet...
~Przemek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lutego 2011

chrzest wątek zamknięty Witam Robiliśmy chrzciny w hotelu Górskim ... zawsze korzystaliśmy z usług...
~gość
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

andrzejki wątek zamknięty Polecam super imprezę andrzejkowy,bardzo fajny dj, pyszne jedzenie, obsługa...
~małgorzata z mężem
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

Polecam na wesela wątek zamknięty Również zgadza się opinią poprzednika. Udane wesele mojej córki, które odbyło...
~mama pani Młodej , bożena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Dziwne, że kazdy komentarz dotyczy innej imprezy-wygląda to na reklamę wątek zamknięty Hotel kiepski, wystrój pozostawia wiele do życzenia, jedzenie niesmaczne....
~Stanisław
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2010

gorąco wszystkim polecam wątek zamknięty Byłam w hotelu Górskim ostatnio na imprezie okolicznościowej i wiele razy na...
~Angela
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

Bardzo fajny hotel wątek zamknięty Chyba konkurencja to napisała,. WSTYD. Jak ten hotel jest brzydki to już...
~piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

25

wątków

do góry