Widok

Hotel Gregor - opinie

Wesele bez ogłoszeń Wesele Temat dostępny też na forum:
Szukamy sali weselnej i przymierzamy sie właśnie do Gregora. Z tego co słyszałam to mają super jedzonko i obsługę. Proszę o podzielenie sie waszymi spostrzeżeniami i uwagami (jeżeli takie są:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie ten hotel jest??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ze mnie gapa, hotel znajduje się w Pszczółkach, przy głównej drodze Pruszcz-Tczew
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam nigdy nie byłam, ale moja koleżanka była tam na weselu i chwaliła jedzenie, podobno było dobre i w sporych ilościach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja mieszkam niedaleko Pszczolek, moja siostra robila w Gregorze chrzciny, ja sama myslalam o weselu, ale dla nas sala jest za mala (max.120 osob). Jedzenie jest smaczne, maja duzo pokoi i ceny tez sa atrakcyjne. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MASSUANA poleca w 100% na podstawie 2 wesel .
www.tomaszdorniak.pl tel.501-183-708
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My robimy w Gregorze własnie:)
Pojedździliśmy po okolicy (tzn. Pruszcz,Straszyn,Kłodawa,Łęgowo) i ak poechaliśmy do Gregora to się zdecydowaliśmy tego samego dnia.
sala do 120 ale dla nas akurat :)
Mam nadzieję,że podjęliśy dobrą decyzę, bo jak narazie same dobe opinie (a już sporo słyszałam)...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klamka zapadła :) Zajęliśmy termin w październiku.
Goya181 w jakim miesiącu macie wesele?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bawiłam się na 2 weselach w tym Hotelu. Na nic nie można narzekać. Obsługa miła, sala ładnie przystrojona, jedzenia - dużo i jest w czym wybierać. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy 24.09.211
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kivii to fanie że mieli jeszcze termin na październik..
Nasi znajomi też tam robią tydzień po nas, więc będe miała okazję dwa razy tam gościc, jako panna młoda a potem gośc (szkoda że nie odwrotnie hehe:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sagt:Für mich eifanch das beste Camperforum im Netz. Ich wurde so nett aufgenommen und fühle mich in diesem Forum wohl. Möge es den ÖCT noch recht lange geben.GD Star Ratingloading...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mbdxd3 jlodnbtnpahm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TavApT cprmubztgniy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry