Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa Żebrowska - opinia Od kilku lat korzystam z tego hotelu. Od 3 lat zauważyłam brak komunikacji...
~Ewa Żebrowska
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 12 sierpnia 2023

Kate - opinia Świetne miejsce nad samym morzem. Lokalizacja cudowna. Jedzenie bardzo dobre....
~Kate
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Piotr Wyrwik - opinia Hotel położony w świetnej lokalizacji. Bardzo miła i sympatyczna obsługa....
~Piotr Wyrwik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lutego 2023

Bardzo dobry hotel i bardzo dobrz restauracja. wątek zamknięty Bardzo dobry hotel. Przemiła obsługa. Smaczna kuchnia. Położenie nad samym...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

jedna z lepszych o ile nie najlepsza w trojmieście wątek zamknięty W niedziele miałem okazję wstąpić do restauracji STREFA KUCHNIE ŚWIATA w...
~marian stencel
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Świetny hotel, miła i uczciwa obsługa na której można polegać.
~Teresa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Komunia wątek zamknięty Organizowaliśmy przyjęcie Komunijne dla syna. Już pierwszy kontakt podkreślił...
~Gdynianin
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Wakacje wątek zamknięty Wróciliśmy z wakacji nad morzem i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

SŁABO NAPRAWDĘ SŁABO wątek zamknięty BRAK KLIMATYZACJI !!! brud w pokojach a w łazience grzyb :( internet...
~"zadowolony" gość
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2014

Jedna wielka porażka! wątek zamknięty Czekaliśmy z rodziną ponad godzinę na główne danie. Na zamówioną na początku...
~szczery klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

PORAŻKA wątek zamknięty Organizowaliśmy Komunię dla syna i niestety hotel nie spełnił naszych...
~Rozczarowana
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

Rewelacyjne menu na Walentynki wątek zamknięty Brawa za zorganizowanie kolacji Walentynkowej! Menu było niesamowite,...
~Marcin K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Bardzo mi sie podobało! wątek zamknięty Lokalizacja - rewelacyjna. Panie w recepcji były uśmiechniete i zawsze...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

kategoryzacja hotelu wątek zamknięty uważam że kategoryzacja hotelu i spa jest mocno naciągnięta .... w strefie...
~Henk
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

konieczna zmiana organizacji pracy!!! wątek zamknięty Niestety zła organizacja pracy kuchni i obsługi kelnerskiej spowodowała...
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

obsługa nie staje na wysokości zadania - grunt to myśleć!!!!! o kliencie!!!!!| wątek zamknięty Do restauracji trafiliśmy w dniu, kiedy w Gdyni było rzeczywiście tłoczno...
~Beata z rodziną
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2009

Miło ale wątek zamknięty Osobiście najbardziej smakowały mi dania dla dzieci Moja -sałatka cezar -...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 marca 2009

Super! wątek zamknięty Najlepsza w jakiej byłam! Potrawy wyborne, odpowiednio podane. Ciężko...
~Monka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

18

wątków

do góry