Widok

Hotel Nadmorski w Gdyni

Czy ktoś wie jakie są powody permanentnych ogłoszeń o pracy z tego hotelu? Ciągle szukają i to prawie na wszystkie stanowiska. Co tam jest nie tak, że taka rotacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To miejscema już wyrobioną renomę wśród pracowników...zlą renomę. Kiepskie umowy: staże, zlecenia, minimalne stawki, permanentne nadgodziny robione na czarno. Inni płacą lepiej i dają korzystniejsze umowy, a permanentny brak pracowników powoduje permanentne nadgodziny z zapłatą za które jest problem, kierownictwo niekompetentne, które próbuje przycinać na kasie i pracownikowi i gości (głównie tych zagranicznych - info od znajomych którzy kilka lat temu korzystali z usług hotelu). Ja bym nie pakowała się sama w problemy jeśli miałabym inną opcję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

do góry