Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dawid - opinia wątek zamknięty Gorąco polecamy to miejsce na wesele. Piękna aranżacja sali, szybki i...
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 września 2020

Polecam wątek zamknięty 2.04.2018 razem z mężem organizowalismy nasze wesele. Kontakt z właścicielami...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Wesele wątek zamknięty Byłam w sobotę na weselu u siostrzenicy 30 września mała salka bankietowa...
~Kasia necel
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Wesele tragedia wątek zamknięty Nie do pomyślenia!! Okropna obsluga,kelnerzy ubrani kazdy inaczej, nawet nie...
~Nela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2017

Restauracja - nie polecam wątek zamknięty Byliśmy wczoraj z rodziną w zachwalanej przez znajomych restauracji w Hotelu...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Wspaniałe miejsce na wypoczynek lub wesele wątek zamknięty Byłam w Hotelu na weselu mojej przyjaciółki i zostaliśmy z mężem na kolejną...
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

wesele i poprawiny wątek zamknięty Gorąco polecamy hotel otomin! Jako kucharz oczekiwałem wszystkiego na tip top...
~Bartosz i Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

sylwestrowy strzał w dziesiątke wątek zamknięty tego sylwestra spędzałem z towarzystwem w Hotelu Otomin i mam tylko jedno...
~jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Sylwester w Otominie wątek zamknięty Polecamy bal sylwestrowy w Otominie. Muzyka dla kazdego. Dobrze poprowadzona...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Sylwester wątek zamknięty Wybór hotelu Otomin na imprezę sylwestrowa okazał się bardzo udany....
~Bogumil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Jako były hotelarz - nie polecam wątek zamknięty Jako fotograf byłem na weselu we wrześniu 2015 roku, obsługa fatalna, jeżeli...
~AMP
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2015

Polecam na wszelkie imprezy wątek zamknięty W hotelu Otomin zorganizowaliśmy przyjęcie rodzinne (świętowanie złotych...
~Danusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 października 2015

Udane wesele wątek zamknięty byłam w tym roku na weselu w Otominie i wszyscy są bardzo zadowoleni. Obsługa...
~Danuta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 września 2015

" Na ryby .....smażone " wątek zamknięty Obiad w restauracji hotelu OTOMIN składający się m.in. ze smażonego dorsza i...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2015

Odradzam...Wielkie rozczarowaniem wątek zamknięty Byłam na Weselu i szczerze odradzam jedzenie podawane zbyt wolno (mięso zimne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2015

Restauracji nie polecam. wątek zamknięty Przyjechaliśmy zjeść rodzinny obiad, usiedliśmy w ładnym ogródku pod...
~Claire
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2015

karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Hotel Otomin:) obsługa super! Właścicieli bardzo mili i bez...
~karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Serdecznie NIE polecam wątek zamknięty W hotelu otomin wyprawialismy komunie syna. Jedzenie wygladalo i bylo...
~Klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2015

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Miałam przyjemność spędzić ostatnie kilka dni w Hotelu Otomin i szczerze...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Smakowita restauracja wątek zamknięty Jedliśmy w restauracji Rodzinnej w Hotelu Otomin niedzielny obiadek z...
~Zuza
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

51

wątków

do góry