Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ŚWIETNE MIEJSCE! wątek zamknięty Spędzilismy z żoną kilka dni w tym SPA i naprawdę wróciliśmy bardzo, bardzo...
~TomekS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Pobyt w Srebrnym Dzwonie był prezentem dla rodziców z okazji 40. rocznicy...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Pałac Balcerowo w Gnieźnie - wesele z klasą w przestępnej cenie!!! wątek zamknięty Naprawdę warto , my mieliśmy tam wesele w maju 2014 . Jest to piękny pałac...
~justa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Cudowne miejsce, cudowna obsługa, najlepszy wybór na wesele! wątek zamknięty Ciężko opisać naszą radość, że wybralliśmy właśnie to miejsce na celebrowanie...
~K&M
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2013

Wesele w Srebrnym Dzwonie w Kadynach wątek zamknięty 07-09-2013 r. mieliśmy z Żoną wspaniałe zorganizowane w Srebrnym Dzwonie w...
~Magda i Robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2013

Pobyt weselny wątek zamknięty Ostatnio byłam gościem na weselu w Srebrnym dzwonie i trzeba przyznać, że...
~Antośka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

wyjątkowy czas wątek zamknięty REWELACJA: wyjątkowa obsługa - sprawiają, że zapominasz o problemach.Cisza,...
~kamilla
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 czerwca 2013

Wesele marzeń !!! wątek zamknięty W pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować całej obsłudze Srebrnego...
~Ola i Krzysiek Wojtanowicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Wesele w srebrnym Dzwonie wątek zamknięty Byłem gościem na weselu w srebrnym dzwonie w maju tego roku. Niestety mimo...
~Gość weselny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Totalna rewelacja wątek zamknięty Spędziliśmy pod Srebrnym Dzwonem dwa dni wSPAniałego relaksu wartego swojej...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

Aga - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie. Kadyny są urocze. Hotel bez żadnych zastrzeżeń, miałam...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

Bardzo dobry wybór wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Żeby wszystkie hotele 3-gwiazdkowe oferowały taki...
~Daga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 czerwca 2011

bosko wątek zamknięty Cudowne urokliwe miejsce. Kadyny to malownicza wieś. Hotelik ma swój klimat....
~gorgo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 maja 2009

Bardzo miły weekend wątek zamknięty Spędziliśmy z rodziną bardzo miły weekend w Srebrnym Dzwonie. Sam hotel i...
~RT
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

Marta - opinia wątek zamknięty polecam wszystkim, którzy chcą poznać urok Kadyn - urokliwe miejsce,...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

15

wątków

do góry