Witam.
Mam na imię Vanessa, mam 23 lata i oferuję usługi dla zwierząt. W ofercie mamy hotel czynny całodobowo, spacery z psami oraz szkolenie psów.
Hotel "Dog's out" przeznaczony dla zwierząt takich jak: koty, psy, ptaki i gryzonie. Zwierzęta mieszkają u mnie w mieszkaniu w Redzie. Żaden pupil nie jest przetrzymywany w kojcach ani klatkach.
Hotel obejmuje całe trójmiasto, Rumia, Reda, Wejherowo i okolice.
Jeśli ktoś nie jest mobilny oferujemy transport do i z hotelu.

zajete terminy w listopadzie
2-09.11.2019

Obowiązuje wplacenie zaliczki wynoszącej połowę sumy ceny za hotel przy rezerwacji hotelu.
Doba hotelowa zaczyna się w momencie przyjazdu pupila i kończy po 24 godzinach. W przypadku nie odebrania zwierzęcia w wyznaczonej godzinie, po 2 godzinach nalicza się kolejna doba.

Zaliczka to połowa sumy ceny za hotel.
Zaliczkę należy wpłacić na konto w momencie rezerwacji terminu. Zaliczka nie podlega zwrotowi w razie rezygnacji z usługi.

ważne informacje:
*Przyjmuję psy agresywne!!!
*Nie przyjmuje psów szczekajacych w mieszkaniu!!! (chodzi o szczekanie gdy usłyszą dzwonek lub kogoś na klatce)

nowa oferta
Wprowadziliśmy ofertę świetlicy dla psów. Jeśli potrzebujesz by ktoś się psem zajął na czas Twojej pracy lub pilnego wyjazdu, przyprowadź go do mnie.

W hotelu jest pies rezydent. Dogaduje się z psami, wychowany z kotami. Przy psach które wymagają izolacji od innych psów np ze względu na agresję - dopłata 10 zł za dzień.

W ofercie mamy również szkolenia psów, ceny są ustalane indywidualnie.

Można nas znaleźć na Facebooku, gdzie na bieżąco są wrzucane relacje z pobytu naszych podopiecznych
https://www.facebook.com/DogsOutReda/

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów html i innych zawartych na stronach https://www.facebook.com/DogsOutReda/ i na ogłoszeniach na stronie olx w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora zabronione. Niniejsza strona podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie osoby reprodukujące tę stronę tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegały będą odpowiedzialności karnej