Widok

Hrabina

Hrabina Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Hrabina.
Hrabina
Stanisław Moniuszko

Żartobliwy i ironiczny komentarz zachowań społeczeństwa początku XIX wieku. Młoda wdowa, tytułowa Hrabina, pragnie zdobyć przystojnego oficera Kazimierza. Jego uczucia z kolei obudziła Bronia, dziewczyna pochodząca ze szlacheckiej rodziny. Akcja, wypełniona perypetiami bohaterów, dąży do szczęśliwego finału, w którym Bronia wychodzi za Kazimierza, a zmanierowana ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plakat

Przejeżdżałam przez Gdańsk i muszę stwierdzić, że plakat jest przepiękny. Niestety na pewno nie będę mogła obejrzeć przedstawienia jednak jest mi z tego powodu niezwykle przykro. Życzę cudownych wrażeń. I już Wam zazdroszczę. Panią Jandę kocham.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak długo trwa przedstawienie?

Jak długo trwa przedstawienie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na próbie generalnej zaczęło sie o 17ej, skończyło19:55; dwie przerwy. Są łacznie trzy akty w tej operze.

3h
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po premierze

Byłam na premierze i to nie był stracony czas.Nie wypowiem się jak krytyk, bo nim nie jestem.Jesli ktoś chciałby spędzić miły wieczór w operze, to zachęcam.Bardzo mi się podobało.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak czysto finansowo.Opłaca

się wystawiać czy nie wystawiać?Oto jest pytanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sztuki lichwiarskie

A z tyłu diabeł wierzący w demokracje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Głowa w piasek (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Głowa w piasek . Niezwykle zabawna, a równocześnie poruszająca historia...

To tylko botoks (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: To tylko botoks . "To tylko botoks" Wyobraź sobie, że chcesz dokonać...

Rodzinne piekiełko (8 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rodzinne piekiełko . Spektakl komediowy "RODZINNE PIEKIEŁKO" Kto nigdy...

do góry