Widok

Hsg gdzie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Proszę o informację gdzie aktualnie można wykonać badanie hsg i czy w ogóle gdzieś można? Jak ono wygląda w dobie pandemii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak to wygląda na NFZ, ja badanie wykonywałam prywatnie u doktora Kwiecińskiego koszt 750zł.
https://medimedic.pl/hsg-ocena-droznosci-jajowodow,325,pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dzwoniłam do wszystkich szpitali państwowych. W zadnym już nie wykonują. Pozostaną prywatne kliniki. Koszt od 1000zl. Plus wizyty przed zabiegiem...czyli nam wychodziło,że ok. 1500zl trzeba liczyć. Gdynia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HSG jest bolesne i zdecydowanie lepiej zrobić Hycosy (jakaś pianka) i ocena w USG.Koleżanka mi poleciła i nie żałuję. Ja robiłam w Centrum Medycznym Tartaczna 2 -super warunki i miły lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedzi :) przeżyłam ból porodów to i badanie przeżyje, generalnie zależy mi na czasie. Ponoć po badaniu są większe szanse na poczęcie. Tak zasugerował lekarz..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mi tak lekarz mówił. 3 miesiące po badaniu większe szanse. Akurat u nas się nie sprawdzilo, ale ponoć tak jest. I faktycznie do bólu porodu to pikuś hehe. Powodzenia! (Ja robiłam w szpitalu wojewódzkim, ale przed pandemią)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Dobra kawa i ciasto - jakie miejsca polecacie? (28 odpowiedzi)

Przy okazji niedzielnych spacerów szukamy fajnych miejsc, gdzie można wypić dobrą kawę i zjeść...

do góry