Hucklebbery

Pielęgnacja zwierząt

Gdańsk, Międzygwiezdna 2/4A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do zwierząt
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Tylko tu! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i pod niesamowitym wrażeniem miejsca....
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

i to jest fryzjer dla mojego pupila ! wątek zamknięty Przepiękny, czysty salon ze sprzętem najwyższej jakości a co najważniejsze...
~Czoko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Polecam:) wątek zamknięty Polecam wszystkim salon, profesjonalna obsługa i przystępne ceny.
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Z sercem na dłoni do zwierząt wątek zamknięty Pani Partycja, nie dość że piękna to niesamowicie zdolna. Do pieska podchodzi...
~Dynka86
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Polecam wątek zamknięty Przemiła obsługa, Patrycja ma rękę do psiaków. Komfortowe warunki sprawiły,...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Polecam!! wątek zamknięty Przepiękny salon z wyposażeniem najwyzszej jakosci! Pani Patrycja to...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Profesjonalne miejsce na mapie Gdańska wątek zamknięty Polecam . Doskonala obsługa. Profesjonalizm i czułe podejście do zwierzątek. :-)
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Polecam serdecznie ! wątek zamknięty Polecam serdecznie,obsługa na najwyższym poziomie i z wielkim serduchem.
~Ann
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Chcialabym polecić salon Pani Patrycji wszystkim właścicielom piesków. W...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Na to czekały nasze psy! wątek zamknięty Zainteresowany opiniami znajomych, postanowiłem odwiedzić nowe "psie spa" i...
~Lech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry