Widok

Hummer H2 SUT

W terenie pokona wszelkie przeszkody. Dzięki wyrafinowanym urządzeniom elektronicznym nie zabłądzi w największej gęstwinie miejskiej i tropikalnej dżungli. Oto Hummer H2 SUT, pojazd dla ekscentrycznychi zamożnych wszędołazów.Po raz pierwszy pojazd ten pokazano w 2001 roku na targach w Nowym Jorku, a prezentacji dokonali obecny gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger i ówczesny burmistrz ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HUMMER H2 JEST BOSKI

Hummer h2 spodobał mi się odrazu jak wyszedł. Jest poprostu super a nie jak Hummer H3(największe gówno i nie podobne wcale do hummera) Tak sądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

www.suterson.prv.pl

To jest samochód o nazwie H2 SUT, prawie jak woda. Piekna rzecz ;)
Apropo nazwy - SUT. Komiks o sutach znajduje sie na tym adresie www.suterson.prv.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HUMMER H2

Hummer H2 jest moim zdaniem najlepszym z Hummerow.ja takim jeżdże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hummer

według mnie hummer to najlepszy samochód na świecie. najlepszy jest h1 i h2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile hummer2 pali

czy jest mozliwe zeby spalał 100 l na 100 km. na jakiej stronce moge to znaleść. JEST ON COOL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hummer maniak

kocham te samochody h1 jest cudny a teraz z nowym silnikiem duramax 6.6 z 5 biegowa skrzynia jest jeszcze lepszy ohhhh kofam te auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ludzie błagam

h2 to silverado z inną budą, na necie widzialem reality crash-test po czołowym z dodgem ramem, dodge lepiej z tego wyszedl choc niewiadomo bylo gdzie maska a gdzie paka. h1 był fajny bo w zamyśle robiony dla wojska a tam wszystko musi byc toporne i mocne, a kogo obchodzi promien skretu jak masz 100 km pustyni wkolo ?. Palił dużo, ale w wojsku wszystko co pali mniej niz czolg jest ekonomiczne i ekologiczne (jak Czarnobyl) podobaly mi sie te auta dopoki nie zaczely "wystepowac" w teledyskach raperow, dopoki ktos nie zrobil Bog wie ile metrowego hammera na 250 ludzi :/ ale co do h2 to.........powiem to tak: są gorsze auta, wolalbym landcruisera, terrano II, range rovera, mera g-classe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KOCHAM H2

Hummer to jeżdżąca legenda!U mnie w mieście jest H3 ale mi sie nie zabardzo podoba.Wole H2.Jest piekny!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hummer h1

humer h1 to pojazd ztworzony w jednym celu wiedz nie porównujcie go do h2 auta dla wygodnisiów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

H3

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem H3 , model na rok 2006 ,sinik 3.5 l, 5 cylindrów, po rozsądnej cenie , proszę o kontakt na maila: piotrekwlud@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko H1 !!

zgadzam sie z Toba rybcia mi tez podobają sie tylko wersje wojskowe , cywilne nie maja tego czegoś są jak zwykły rodzinny Van
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

*~*~*

jak ktos ma na zbyciu 150 tys.zielonych niech sie odezwie, bo mam w co zainwestowac--> hummer h1 alpha 4-door open top w kolorze black diamond...moje marzenie:) aha no i pozniej jeszcze jakiegos dawcy/sponsora trzeba bedzie na te wszystkie ubezpieczenia i paliwo poszukac:) ehh...dobrze ze za marzenia nie wsadzaja do pudla...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hehehe

ale macie pojecie o stanach h2 waszym zdaniem to auto dla alfonsow i raperow no moze i tak ale napewno nie pod wzgledem cenowym ja osobiscie wolalbym h1 niz h2 jesli mialbym wybierac miedzy nimi alesamochody w innym stylu a co do furki dla alfonsow to moj sasiad ma h2 i jest starym dziadkiem pracujacym w jakiejsc beznadziejnej dziurze ktory zapewne chcialby byc alfonsem a nim niejest a jezdi h2 :DD:D:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

glj

finy ale ia ieszcze zrobiłem tuning za 100000 euro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hummer on-line

Osobom chetnym i niewtajemniczonym proponuje odwiedzenie strony "www.hummer.com". Znajduja sie tam zdjecia, filmy oraz wymiary wszystkich 4 produkowanych seryjnie Hummerow. Na uwage zasluguje opcja "Build a Hummer", gdzie mozesz stworzyc i uposarzyc w rozne gadgety swojego ulubionego Hummera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I LOVE Hummer

Hummer H2 to najlepsza fura jaka widzialem w swoim krotkim zyciu!!!! On po prostu wymiata, a jego jedyna wada to silnik: 6.0 l
Niedawno wyszedl H3. Mniejszy i Bardziej okragly od H2. No i oczywiscie silnik: 3.5 l. Duzy +!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hummer

szukam hummera h1 wersja wojskowa do sprzedania hugo1418@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajefany wóz

Hummery to najbardziej z*******e samochody na swiecie!!!!!!Kocham je!To naprawde zajefany wóz i przede wszyskim niezawodny.Oryginalny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NAJLEPSZY

HUMMER to samochód najlepszy na świecie choć ma dwie wady
1.Szerokość
2.promień skrętu
a reszta to same plusy !!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla błota nie dla bajurów

to ma wszedzie wiehac a nie wygladac po co mi piekna tapicerka i potem to prac po co mi wynalazki ........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0