Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
cześć jestem tu nowy i lubię taką od niechcenia muzę, w takie szare wilgotne dni. Kropa nie...
~~c~~
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 października 2009

NOWA REPUBLIKA kto wybiera sie dzisiaj? ;) czarna muza bedzie ! bedzie gruuuuuuuuboooo xD
maniek88
9

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 października 2009

Jesień w gdańskim lesie http://www.youtube.com/watch?v=m1PosU24u0s
~TVG-9
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 października 2009

Przyszła Kryśka do Matyska Przyszła Kryśka do Matyska. Mają żal mężowie, że to nie ich żonę- będzie...
~Grzegorz Rymopis
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 października 2009

Skąd muzykę?? Czy tego typu ściąganie z sieci jest oki?? Wg regulaminu są 24h na...
~dnb
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

ależ ambitnie umiejętnie i z sercem grają nasze siatkarki z Rosjankami. 2:1 dla Naszych...
~c
81

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

MUZEALISTA i MUZEALNIK Facet, który często chodzi do muzeum- aby, w końcu zobaczyć jakieś...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 października 2009

Ponieważ można napisać, że mój kto to cham;) Kot to podłe zwierze;) jego wredno-drański rys na duszy, jej mroczna strona...
~~c~~
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

ZASTRZYK POLSKIEGO CYKORA Gdy wspinałem się bez liny, pod Częstochową po Turni Lechfora, to...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 października 2009

jest dobrze _-* płynę z nurtem tej nocy czy ja kiedyś pisałem, że samotność jest zła?...
~~c~~
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 października 2009

NARCIARKA KRĘCI NARCIARKA KRĘCI Gdzieś daleko na żagle czy na narty Zoha wyjechała. Lecz...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 października 2009

hej moje miłe twarze Czy ktoś z zacnych forumowiczów orientuje się czy na hali rybnej w Gdyni...
~~c~~
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 października 2009

ech Zacząłeś tak Mansonie z tymi dzwonami. Z tym dźwiękiem dzwonów w Arahiji...
~~c~~
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

wszystkie bramy piekieł w pustych pokojach pożera mnie samotność jak tygrys w klatce bezbronną...
ćma barowa
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

skubnąłem w przerwie między meczami taki rodzynek z cyklu powiew świeżej myśli czyli fragmenty z "nieupublicznionej" do dziś...
~~c~~
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

z dziejów II Korpusu To było gdzieś pod Bolonią. Nadjeżdża kolejny "Stuart". Zeskakuje zeń...
~~c~~
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

DYMEK Z KOMINKA Wiadomo, że buzujący ogniem kominek jest marzeniem każdego domkowicza,...
~Grzegorz Rymopis
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

biedne konie http://www.rp.pl/artykul/369843_Przemeczone_konie_w_Tatrach.html i...
hobo
7

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

Czy jesteś? Zaufałam Twoim pragnieniom, dostrzegałam w nich nadzieję. Na to, że...
*Kropeczka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

Uuuuuuuuuuuuuuu Uuuuuuuuuuuuuuu Przez trzy sezony nas oszukiwał Tylko udawał, że umie...
~Uuuuuuuuuuuuuuu
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
191728

postów

5929

wątków

do góry