Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PŁATEK Skoro idzie jak z płatka, to to jest właśnie ten temat. (Teraz będę pisał o...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

Demokracja niewiele zmieniło się w naszych suwerennych republikach odkąd podpisaliśmy...
*Kropeczka
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2009

tragedia w Kamieniu ... naprawdę , nie mówię, stałą się rzecz straszna , ale ... znam Kamień, znam...
NitkaN
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2009

JużANTYKAM Pan i ja : Prezydent na całym świecie niczego się nie boi- bo nad nim wysoko, tylko...
~GRZEGORZ RYMOPIS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2009

Mam nadzieję że... ...nie zdołowałem ani nie uraziłem nikogo swoją ostatnią wypowiedzią. Nie...
~Shaigan Aegirsson +
98

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 maja 2007

................ Rozdygotana Wpatruję się w paznokcie Pod którymi jeszcze resztki Twojej...
*Kropeczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2009

Zapraszam panów na darmowe strzyżenie!! Witam. Serdecznie zapraszam Panów na darmowe strzyzenie, które odbędzie się w...
marta.gdansk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2009

Smoła Ze wszystkich sił staram się otworzyć oczy poruszyć palcami drgnąć...
*Kropeczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2009

Ciąża Jestem w ciąży w pierwszym miesiącu niewiem co robić niechce tego dziecka...
~ktoś
4

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

Chętnie przyjme szczeniaczka! Przyjmę szczeniaczka do 3mies, najlepiej kundelek, płeć obojętna, z...
~ProQsiM
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

LIMERYK I MOSKALIK TO ZABAWA Na tym polega zabawa, aby komuś zrobić kawał. Mi się udało, bo się...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2009

ZARZUT KORUPCJI czyli : CHCIEĆ TO MÓC O cóż toczy się cała sprawa- gdy będę wprost zarzucony korupcją, to nie...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

Trójmiejski kabaret Pyda Squad - Parodia Melkart Ball http://www.wykop.pl/link/150628/pyda-squad-parodia-melkart-ball Polecam
~Anita
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lutego 2009

EUROPEJSKA PARTIA PRZYJACIÓŁ PIRATÓW Kto powiedział, że piraci założą frakcję w Europarlamencie, ten pewnie...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

Re „ZARZUT KORUPCJI”: O cóż to toczy się cała sprawa przecież jeśli jesteś wprost zarzucony...
~ Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

ODDAM PAPUŻKI FALISTE Z KLATKĄ I WYPOSAŻENIEM Witam, Mam do oddania pięcioletnie papużki faliste (parka). Bardzo ładnie...
~Yooki
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

Oddam 5 letni monitor 17 cali Witam, oddam 5 letni monitor 17cali. Monitor był i jest w pełni sprawny....
~simon
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

prośba o 5 min Waszego czasu witam :) wraz z Koleżanką tworzymy pewien projekt, który jest pracą...
~runfree
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

ZABAWA W KLOCKI, SÓL I PIEPRZyk : Kto powiedział, że Indianie- stawiają czasem klocka, ten zaparcia fest...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

KRYZYS ?!?: (Świat się zmienił, bez trzęsienia ziemi.) : „Optymaci...
~Grzegorz Rymopis
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
191674

postów

5928

wątków

do góry