Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina Sobczyńska - opinia wątek zamknięty Duże oczy zrobiłam jak Pan powiedział, że mają termin na dzisiaj i przyjedzie...
~Karolina Sobczyńska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Malwina - opinia wątek zamknięty Pan przyszedł i wymienił baterie w około godzinę czasu :) bardzo szybko i...
~Malwina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Moja instalacja została wykonana poprawnie. Myślę, że jak bym miał 2 raz...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

Mieczysław - opinia wątek zamknięty Z polecenia skorzystałem bo znajomy polecił tą firmę. I moge polecić bo...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Marian - opinia wątek zamknięty Wc wymienione w 1h +- demontaż montaz i doradztwo w zakresie kupna nowego w...
~Marian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

Józef - opinia wątek zamknięty Gdzejnik nie grzał na 1 Piętrze w domu jednorodzinnym Panowie przyjechali i...
~Józef
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 grudnia 2020

Adamiak - opinia wątek zamknięty Nie polecam tej firmy, wymieniłam syfon w lazience oraz baterię w kuchni, do...
~Adamiak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

beata - opinia wątek zamknięty Witam, szybka i fachowa pomoc przy zapchanym zlewie, termin usługi w dniu...
~beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

kalinka - opinia wątek zamknięty Nie polecam Fachowcy zdecydowanie na NIE Wymiana grzejnika Pan tak naginał...
~kalinka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lipca 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Jedyny pozytyw to czas przyjazdu. Panowie mieli zdemontować grzejnik i wyciąć...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

emilka - opinia wątek zamknięty Uwaga, przestrzegam przed tą firmą. Korzystaliśmy dwa razy z usług (zepsuta...
~emilka
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Monika - opinia wątek zamknięty Szybki czas reakcji to jedyny plus. Pan hydraulik przyjechał w ciągu godziny....
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Szybka reakcja, hydraulik pojawił się u nas w ciągu 2 godzin. Mimo, że gość...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Usługa została przeprowadzona, profesjonalnie i szybko. Przedmiotem prac był...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

ola - opinia wątek zamknięty Szybka reakcja na telefon z prośbą o pomoc. Panowie sprawnie jednego dnia...
~ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 marca 2020

Ola - opinia wątek zamknięty Szybka, profesjonalna, mila obsluga. Konkurencyjne ceny:)
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Kompetentni. Prawdziwi fachowcy. Polecam..
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Pęknięta rura szybko naprawiona wątek zamknięty W poniedziałek pękła mi rura w ścianie i zacząłem zalewać sąsiadów....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Dobra firma hydrauliczna wątek zamknięty Panowie przyjechali i zrobili to z czym nawet mój mąż nie mógł sobie poradzić...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry