Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dariusz K. - ocena nowy temat Pracownicy firmy byli punktualni i profesjonalni, przeprowadzając inspekcję...
~Dariusz K.
-

ostatnia odp. 17 godzin temu

dodano: 26 kwietnia 2024

Lena - ocena nowy temat "Jestem bardzo zadowolona z usług firmy zajmującej się ogrzewaniem i...
~Lena
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 24 kwietnia 2024

Michał - ocena nowy temat Zespół wykazał się doskonałą znajomością tematu oraz profesjonalizmem na...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 22 kwietnia 2024

Łukasz - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony z usług firmy zajmującej się instalacjami...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 21 kwietnia 2024

Janina - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona z usług firmy termowizyjnej. Ich podejście do pracy...
~Janina
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 20 kwietnia 2024

Nikodem - ocena nowy temat Firma ogrzewająca, z którą miałem przyjemność współpracować, okazała się...
~Nikodem
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 19 kwietnia 2024

Edward - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony z usług firmy montującej instalacje sanitarne....
~Edward
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Henryk - ocena nowy temat Bardzo jestem zadowolony z usług firmy termowizyjnej. Personel był...
~Henryk
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Leon - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam firmę zajmującą się instalacjami sanitarnymi! Ich...
~Leon
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Mariusz - ocena nowy temat Firma zajmująca się instalacjami sanitarnymi wykonała u mnie rewelacyjną...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 kwietnia 2024

Pan Andrzej - ocena nowy temat Bardzo jestem zadowolony z usług hydrokliniki. Ich techniki ogrzewcze są...
~Pan Andrzej
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Michał S. - ocena nowy temat Jako klient, jestem bardzo zadowolony z usługi termowizyjnej, ponieważ...
~Michał S.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Bożena - ocena nowy temat Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Super polecam
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 kwietnia 2024

Dawidziuk Ewa - ocena nowy temat Państwo z hydrokliniki zadziwili mnie swoim wysokim poziomem usług. Przerosło...
~Dawidziuk Ewa
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Grzesiek B. - ocena nowy temat Samodzielne próby osuszania po zalaniu okazały się nieskuteczne i...
~Grzesiek B.
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Mirosław - ocena nowy temat Ostatnio miałem problem w domu z umywalką. Firma szybko zareagowała za co już...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 6 kwietnia 2024

Karol Jarecki - ocena nowy temat Wszystko na poziomie. Z czystym sumieniem polecam!
~Karol Jarecki
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Aleksandra Wronka - ocena nowy temat Rzetelna firma, szybka i profesjonalna pomoc. Bardzo dziekuje i polecam
~Aleksandra Wronka
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Milena - ocena nowy temat Hydraulik, którego niedawno zatrudniliśmy, okazał się być prawdziwym...
~Milena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

Marlena - ocena nowy temat Usługa którą wykonywała u mnie ta firma przerosła moje oczekiwania. Wszystko...
~Marlena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry