I Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Sopot, Książąt Pomorskich 16/18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gosc - opinia wątek zamknięty Chodziłem do gimnazjum kiedy jeszcze było. Okres zawirowań. Nie wspominam...
~Gosc
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Prawnik - opinia wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły. Ukończyłam ją 25 lat temu. Bardzo miło...
~Prawnik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Nauczyciele super, podejście spoko,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Ja mega lubie tą szkołe wątek zamknięty ZSO 1 w Sopocie to bardzo fajna szkoła. Czasami nie ma papieru w toaletach...
~$$$$
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Nie marnuj się tutaj wątek zamknięty Jedyne co z niej wyniosłem to to, że twoje zdanie jest warte tyle co papier w...
~Nie marnujcie się tutaj
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Najgorsza szkoła w Trójmieście wątek zamknięty Witam, Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że szkoła to totalne dno!...
~Miraim
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Dobra szkoła wątek zamknięty To szkoła, w której uczyła się moja córka, studiująca obecnie na renomowanej...
~doublemama
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Genialnie wątek zamknięty Po zmianie dyrekcji, szkoła zmieniła się diametralnie. Jest teraz o wiele...
~Siubudupu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Szkoła, do której zawsze chce się wracać. wątek zamknięty Jak najbardziej polecam szkołę. Byłam, jestem i będę związana z nią...
~Olka09
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

polecam wątek zamknięty Ukończyłam liceum i w zasadzie jestem zadowolona, wiadomo wszystko ma swoje...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Opinia Szkoły wątek zamknięty Właśnie uczęszczam do tej szkoły i myślę,że wybór tej placówki był...
~Farmaceuta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Szkoła jest godna polecenia :) wątek zamknięty Jestem zeszłoroczną absolwentką i szczerze polecam! Poziom nauczania jest...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

liceum wątek zamknięty Nauczyciele bardzo przykładają się do zajęć tak aby były ciekawe dla uczniów.
~xyz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

polecam wątek zamknięty Szkoła dobra,nauczyciele najlepsi.Jestem absolwentka i dostałam sie na te...
~x
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Jako wyjście awaryjne okej, godne polecenia tylko ze względu na języki wątek zamknięty Szkoła owszem, ma swoje atuty jednak pare poważnych wad nad którymi lepiej...
~wolałbyzapomnieć
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Liceum wątek zamknięty w szczególności chciałabym zwrócić uwagę na grono prgagogiczne. Ich sposob w...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Uczę się w tej szkole od jakiegoś czasu. Mamy specyficzną dyrekcje, szkoła...
~Xyz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Nie polecam tej szkoły wątek zamknięty Witam, Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że szkoła to totalne dno!...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

gimnazjum i liceum wątek zamknięty nie polecam za żadne skarby, zarówno gimnazjum jak i liceum na niskim...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

3 razy nie wątek zamknięty nauczyciele w ogole nie motywują do nauki, a uczniowie przyjmowani do tej...
~absolwent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

37

wątków

do góry