Widok

I tak i nie

Zaczynając od obsługi - zdecydowałam się na wystrój kościoła z tejże kwiaciarni tylko dlatego, że była blisko. Pani w kwiaciarni raczej mało pomocna, wszystkie informacje trzeba było wyciągać, podejście olewawcze, mało pytań o przykłady co i jak ma wyglądać. Przechodząc do wykonania wystroju - pokazywałam przykład na obrazkach z internetu jak mają wyglądać ławki, nie dość że były biednie przystrojone, bukiety przy ławce w ogole nie było widać, to za tak marne przystrojenie kwiaciarnia policzyła sobie sporo. Jedynie bukiet przy ołtarzu był ładnie zrobiony, reszta pozostaje wiele do życzenia. Wg Pani z kwiaciarni, nie da się bogato przystroić kościoła za 800 zł - może też stąd wynika jakość obsługi. Możliwe, że na hasło 800 zł Pani stwierdziłą, że nie opłaca się pomóc i doradzić. Raczej nie polecam tej kwiaciarni i więcej nie skorzystam.
Moja ocena
obsługa: 3
 
asortyment: 4
 
kreatywność: 4
 
jakość usług: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
,,Wg Pani z kwiaciarni, nie da się bogato przystroić kościoła za 800 zł" Absulutnie takie stwierdzenie z naszych ust nie padło.Uważamy że na same kwiaty jest to znaczna kwota lecz jeżeli w grę wchodzą materiały,dekoracje,koszt środków technicznych,mocujących oraz tzw robocizna i usługa montażu to jest to koszt minimalny. ,,Możliwe, że na hasło 800 zł Pani stwierdziłą, że nie opłaca się pomóc i doradzić." Osobiście doradzałam iż kwiatki które Panie wybrały na białych kokardach ,,się zleją" ale tak Panie zadecydowały.Same zamawiające chciały kokardę z kwiatem(gipsówką) jedynie co drugą ławkę! Pokazano nam zdjęcie inspiracji i tak zrobiliśmy z zaznaczeniem jednak że kokardy mają zwisać do ziemi.Budżet na kokardy był ograniczony oraz doskonale zapoznały się Panie z ofertą cenową naszej pracowni dużo przed złożeniem zamówienia i podpisaniem. Podane ceny były minimalne-co również było zaznaczone.
Dekoracja kościoła została wykonana na zlecenie dwóch Panien Młodych.Zrobiono projekt kompozycji przed ołtarz tak by kwiaty i kolorystykę dobrać pod bukiet jednej z Pań która zdecydowała się takowy u nas zamówić jednocześnie by było wszystko zgodne z umową obu Pań.

W cenie wykonano dużą kompozycję przed ołtarz,20sztuk długich kokard(co druga z gipsówką) oraz dekorację krzeseł Państwa Młodych z usługą transportu i montażu.

Osobiście nie mam naszym florystom ani osobie wykonującej dekoracje nic do zarzucenia. Przykro mi że czegoś innego za tę kwotę się Pani spodziewała i nie spełniliśmy Pani oczekiwań.Mimo wszystko zachęcam do ponownego skorzystania z naszych usług przy innej okazji a być może zmieni Pani zdanie ;)

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
także się zgadzam, iż pani z kwiaciarni nic nie ułatwia i nie pomaga co do wybory bukietów i kwiatów do bukietów ślubnych. No cóż lepiej "wyrwać" dużo kasy za minimum wiedzy i pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry