Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
- opinia wątek zamknięty Jestem zadowolonym i częstym gościem.
~anonim
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2019

Nie polecam wątek zamknięty Naprawdę nie polecam, bardzo ciężko się dogadać
~Myszołów
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Gorąco polecam wątek zamknięty Zamówiłam wiązankę na grób dla bardzo bliskiej mi osoby. Powiem szczerze -...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

Tragedia wątek zamknięty Tragedia to mało powiedziane, florystka jeżeli tak można nazwać panią która...
~Aneta
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

I tak i nie wątek zamknięty Zaczynając od obsługi - zdecydowałam się na wystrój kościoła z tejże...
~Emi
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2016

Najpiękniejszy bukiet wątek zamknięty Jestem BARDZO zadowolona! Zamówiłam bukiet do sesji ślubnej + do butonierki....
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Zdecydowanie nie wątek zamknięty Ogólnie tragedia. Zamówione kwiaty (było przedstawione zdjęcie Pani...
~Bożka
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Mała kwiaciarnia z wielkim potencjałem wątek zamknięty Już od dłuższego czasu jestem stałą klientką i zawsze jestem zadowolona ze...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2015

polecam wątek zamknięty Moje wesele miało mieć jesienną oprawę kwiatową, bo było we wrześniu br. w...
~Wiola i Irek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2015

Alexa Flowers&Decorations - plener wątek zamknięty Firma Alexa Flowers & Decorations zajęła się oprawą florystyczną mojego ślubu...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Super !!! wątek zamknięty Polecam obsługa full wypas ;) szybko i ładnie wykonane wiązanki :) kontakt...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

Dziekujemy!!! Polecam super kwiaciarnie !!! ;) wątek zamknięty Polecam!!! Bardzo mila obsluga! Zamawialam kwiatki na wesele i dekoracje,...
~JUSTYNA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

ok wątek zamknięty polecam :) jestem stalym klientem ;)
~G
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

Super Kwiaciarnia wątek zamknięty Super Kwiaciarnia, super Florystka, każdy klient jest zadowolony
~IW
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 grudnia 2013

super wątek zamknięty Polecam, bukiet który zakupiłam miesiąc temu utrzymał się ponad tydzień i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

polecam! :) wątek zamknięty polecam! :) bukiet który kupilam w tej pracowni byl cudowny i dlugo utrzymał...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 grudnia 2013

megggaa:) wątek zamknięty obsługa- bardzo dobre podejście do klienta , asortyment-zawsze świeży ,...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Pogratulować :) wątek zamknięty Pogratulować tak wspaniałej kwiaciarni jestem zadowolona i polecam jak...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Jestem zadowolony wątek zamknięty Najlepsza kwiaciarnia w Gdańsku!
~Waski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Alexa Flowers & Decorations - Polecam ! wątek zamknięty Polecam ! Profesjonalna jakość usług! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam. To...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry