Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam Jakuba Dziadko. Wszystko poszło sprawnie i bez problemów.
~Paweł
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Super współpraca. Bardzo szybko sprzedałam dom. Gorąco polecam
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia, profesjonalnie , kompleksowo. Doskonała współpraca z...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 lutego 2021

Bozena Grue - opinia wątek zamknięty Bardzo Polecam Idea Nieruchomosci Gdańsk i sympatycznego Pana Adriana...
~Bozena Grue
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lutego 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Chciałabym podziękować Panu Jakubowi za zajęcie się sprzedażą mojego...
~Ewa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2021

Iwona Wylezińska - opinia wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług Pana Bartosza Bryły z Idea Nieruchomości. Polecam,...
~Iwona Wylezińska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lutego 2021

Mariola - opinia wątek zamknięty Super ,miła, szybka obsługa ,profesjona pomoc
~Mariola
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

J&M - opinia wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność zakupu mieszkania z pomocą Pana Mateusza. Pełen...
~J&M
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tą agencję jak i współpracę z Panem Andrzejem...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Elżbieta Walkiewicz - opinia wątek zamknięty Sprzedałam mieszkanie szybko i bezproblemowo. Obsługą transakcji zajmował się...
~Elżbieta Walkiewicz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z tranzakcji, rzetelny pośrednik
~Magda
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność sprzedawać mieszkanie z pomocą Pana Dawida. Pan Dawid...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Barbara Kowalkowska - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Piotra Bańkowskiego. Sprzedaż mojego mieszkania...
~Barbara Kowalkowska
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 stycznia 2021

Bogumiła R. - opinia wątek zamknięty Słowa uznania należą do Pana Jakuba.Najlepszy pośrednik nieruchomości z...
~Bogumiła R.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Maria i Łukasz Mincewicz - opinia wątek zamknięty Nam w sprzedaży mieszkania błyskawicznie pomógł p. Adrian Cieślewicz....
~Maria i Łukasz Mincewicz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Janusz - opinia wątek zamknięty Pan Tomasz, reprezentujący Agencję dał się poznać, jako osoba rzetelna,...
~Janusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Caroline D. - opinia wątek zamknięty Dziękuję Pani Alicji za szybką i sprawną sprzedaż mojego mieszkania. Szybko i...
~Caroline D.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Polecam Idea Nieruchomości Gdańsk i Pana Jakuba Dziadko. Bardzo owocna...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Joanna Rusek - opinia wątek zamknięty Bardzo owocna wspolpraca, w zakresie zakupu mieszkania. Mila i kompetentna...
~Joanna Rusek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 listopada 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panem Tomaszem - pełen profesjonalizm,...
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 października 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry