Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Leszek z Gdyni - opinia wątek zamknięty Polecam z całym przekonaniem Firme IKA-Kolor Rumia Szukając drzwi...
~Leszek z Gdyni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z przyjemnością polecam. Pani Agnieszka jest przesympatyczna i ma bardzo dużą...
~Kazia1001
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jestem przekonany w 100%, że ta firma jest wyznacznikiem jakości w kwestii...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jeśli kiedykolwiek będę kupowała kolejne drzwi np. do nowego mieszkania lub...
~Urszula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Polecam!! wątek zamknięty Jestem zadowolony, miła obsługa, szeroki wybór podłóg, konkurencyjne ceny....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Pełen profesjonalizm ! wątek zamknięty Współpraca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność, profesjonalne doradztwo,...
~Basia i Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 czerwca 2015

Doskonale wątek zamknięty Pani Agnieszka była niezwykle zaangażowana. Świetnie doradzała i na bieżąco...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Mega cena mega obsługa wątek zamknięty Właśnie zamontowali mi 5 sztuk drzwi w tym jedne przesuwne , ogólnie cena za...
~Zalewski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Wszystko na najwyższym poziomie. wątek zamknięty Szybki termin realizacji, korzystna cena, rewelacyjna jakość i miła...
~Liv
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Godne polecenia wątek zamknięty Z Panią Agnieszką szybko i konkretnie się wszystko się załatwia. Dostawa w...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

świetnie wątek zamknięty Nie wiem co zażywały niektóre osoby dodające tu opinie, chyba, że jestem...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Drzwi wewnętrzne wątek zamknięty Obsługa bardzo miła, pomiar tego samego dnia co wybór drzwi, wszystko w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lipca 2014

idźcie do konkurencji wątek zamknięty Najpierw zamówienie, wszystko cacy, słodko itde, termin realizacji do 6ciu...
~foxtrot
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

wiewoj - opinia wątek zamknięty Obsługa w osobie Pani Agnieszki bardzo pomocna, stara się pomóc wybrać...
~wiewoj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

bardzo fachowa obsługa !! 100% profesjonalizm wątek zamknięty W tym sklepie jest bardzo fachowa obsługa. Pani Agnieszka to bardzo...
~Misia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 października 2013

super sklep wątek zamknięty nie zgadzam się z opinią pani yoko bardzo fajny sklep są wstanie zamówić...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

YOKO2000 - opinia wątek zamknięty Przedstawiciel firmy Uniarte Polska - dysponuje katalogiem firmy,której już...
~YOKO2000
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry