Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartłomiej - opinia Aż dwie gwiazdki za wystrój. Imed prosi abyśmy im poszli na rękę i...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Niedoszły klient - opinia Bezczelne i całkowicie bezmyślne traktowanie klientów. Moja wizyta wyglądała...
~Niedoszły klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 kwietnia 2022

protetyka na 5+ wątek zamknięty Estetyczny gabinet. Profesjonalne podejście. Uśmiechnięta załoga. Bardzo...
~Kamil Kawski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Mieszane uczucia wątek zamknięty W centrum IMED bylam z 2.5 letnia córką, na pierwszej wizycie adaptacyjnej i...
~Jotka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

godne polecenia wątek zamknięty Doktor Piechowska - świetna dentystka dla dziecka. Brawa za podejście do...
~AnkaJ1
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Personel wątek zamknięty Zarząd absolutnie nie szanuje swoich pracowników, zmieniają bez przerwy...
~kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Najlepszy stomatolog dziecięcy w Gdyni! wątek zamknięty Trafiłam tutaj z polecenia koleżanki. I zakochałam się w tym miejscu. Miejsce...
~w.nova
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Polecam gorąco - zwłaszcza dr Izę! wątek zamknięty Świetne miejsce stworzone przez ludzi kochających stomatologię i leczenie...
~AniaK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 września 2018

Polecam gorąco wątek zamknięty Najlepsza klinika stomatologiczna! Nastawienie do pacjenta, uśmiech i...
~EwelKara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

świetny gabinet dziecięcy wątek zamknięty Gorąco polecam! Za podejście do dziecka, za delikatność, za ogólny nastrój...
~lulu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

jest bardzo ok wątek zamknięty Byłem u dermatologia - dr Elżbiety Kiełczyńskiej. Chciałem dowiedzieć się...
~TomasL
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

endokrynolog polecam dr Tkaczyk wątek zamknięty Po wielu rozczarowaniach trafiłam w ręce dr Tkaczyk - endokrynologa...
~anddyska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry