INFINITY Med / ESTETIC time

Medycyna estetyczna

Gdańsk, al. Jana Pawła II

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tylko tutaj! wątek zamknięty Odwiedziłam już wiele gabinetów tego rodzaju na terenie Trójmiasta, ale ten...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Rewelacja wątek zamknięty W pełni profesjonalna i miła obsługa. Wspaniały gabinet do którego wrócę...
~Darek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Hifu byłam i polecam wątek zamknięty Byłam na zabiegu o którym wiele czytałam i nie wierzyłam że bez operacji...
~Gabriela
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2017

Pani Doktor serdecznie dziękuję. wątek zamknięty Nie sądziłam że mój wielki kompleks podkrążonych oczu można załatwić na...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Już od wejścia widać że lekarzowi zależy na komforcie pacjenta wątek zamknięty Wrażenie jest pozytywne już po przekroczeniu progu gabinetu, dbałość o detale...
~K.Waloch
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

Zadowolona :) wątek zamknięty Jestem oczarowana Panią Doktor. Wspaniałe podejście do pacjenta, bardzo duże...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Piękne usta wątek zamknięty Jeżeli chcecie robić usta to tylko u pani doktor, piękne, naturalne, a co...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Ja Pani doktor zawdzięczam w końcu piękną skórę na twarzy bez szpecących...
~Malgosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

Super Polecam wątek zamknięty U Dr Cimaszkiewicz likwidowałam zagłębienia wokół oczu co dawało zmęczony...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

ciężko ocenić wątek zamknięty Zacznę od tego, że Pani doktor jest miła, dba o pacjenta i ma z nim naprawdę...
~kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Powieki wątek zamknięty Polecam Panią doktor, bezoperacyjnie poprawiła moje powieki i nareszcie się...
~Zadowolona Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

POLECAM :) wątek zamknięty Szczerze polecam! Miałam robioną korektę nosa u Pani Doktor oraz wypełnienie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Plexr niesamowity efekt wątek zamknięty Byłam na zabiegu urządzeniem Plexr i jestem pod wielkim wrażeniem efektu....
~o.kacprowicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Super Lekarz !! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Byłam na...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 marca 2016

SUPER !!! Usta Rewelacja wątek zamknięty Polecam Panią dr Cimaszkiewicz, jest wspaniała, cierpliwa i pełna pozytywnej...
~Marzena :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Super efekt wątek zamknięty Koleżanka poleciła mi Panią doktor Cimaszkiewicz bo chodzi do niej od kilku...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Naturalnie i pięknie wątek zamknięty Efekt zabiegu utrzymuje się już bardzo długo dlatego postanowiłam polecić...
~k.p
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

szczerze polecam wątek zamknięty szczerze polecam Dr.Iwonę jest fantastycznym facchowcem i wspaniałym...
~monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Profesjonalizm i rewelacyjne efekty po zabiegu wątek zamknięty Chciałabym z całego serca polecić Panią doktor Cimaszkiewicz. Byłam w kilku...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Nowy gabinet wątek zamknięty Byłam w nowym gabinecie Pani doktor który mieści się w Straszynie i muszę...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry