Widok

ITO Design?

Cześć wszystkim, planuję projektować dom i kilka razu obiło mi się o uszy ITO Design- znacie? I jeśli znacie to czy polecacie? Chodzi mi o tę firmę http://itodesign.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie polecam.Właściciel ma coś zgłową. Raz sie podpisuje jako olaola,raz jasminka,innym razem annek, anajlepsze to kinkiet,( a powinno być chyba -"dekiel" )
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie. Dziś jest też pełno świezych niby opini, a wszystko to jedna i ta sama osoba...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli szukają Państwo projektanta wnętrz, polecam http://www.bycastana.pl

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja osobiscie nie mam zaufania do projektanta ktory nie podaje swojego imienia oraz nazwiska na stronach na ktorych sie prezentuje
to nie wyglada powaznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skończyłem mieszkanie z opóźnieniem ale generalnie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

omijać,facet chory na głowę. nie wie nawet jak się nazywa.raz tomek,innym razem przemek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Omijajcie tą firmę!!!! Wzielimod nas duże kasy za projekt który miał być ok 1000 zł do metra. Po finalnej wycenie wyszło ponad 2000 i powiedzieli nam, że to nasza wina bo chcemy lepsze rzeczy. Dokładnie określiliśmy budżet a teraz jesteśmy kilkanaście tyś w plecy.
!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, znamy ... z najgorszej strony. nir polecamy!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam, opóźnienia po kilka miesięcy!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie odradzam ta firmę !!! Zapłaciliśmy im za remont zgodnie z umowa, a firma ta nie wywiązała się z tej umowy. Nie dość że mieli straszne opóźnienia w remoncie, to ostatecznie nie ukończyli go, nie oddali nam pieniędzy, a Pan Filip (właściciel firmy) przestał się z nami kontaktować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biernik ( kogo? co ?) tę firmę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (92 odpowiedzi)

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe...

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

do góry