Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odradzam !! - opinia wątek zamknięty Moje osobiste doświadczenie : firma zleca prace niesolidnym...
~Odradzam !!
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Łapiński Mariusz - opinia wątek zamknięty Dramat. Odradzam i ostrzegam!! Trzymajcie się z daleka! 5 miesięcy po...
~Łapiński Mariusz
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Zbudowali mój mały raj na ziemi. wątek zamknięty Wszystko bez problemowo. Świetna obsługa i jakość wykonanych usług. Cały dom...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Miałam dużą przyjemność pracować nad projektem mojej łazienki z Panią Agatą...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

super wątek zamknięty współpracujemy już przy któryms projekcie z rzędu i zawsze współpraca...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Nasz nowy dom wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z domu, który niedawno odebrałem - efekt końcowy...
~Julian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Aranżacja wnętrza i wykonanie projektu wątek zamknięty Firma godna polecenia. Projekt wykonany perfekcyjnie wg. naszych oczekiwan....
~P. Mlynarczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Rzetelny wykonawca wątek zamknięty Rzetelny wykonawca, fachowo i czysto wykonujący prace, zwraca uwagę na...
~Jakub Miciński
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Naprawdę dobra współpraca! wątek zamknięty ITO Design zaprojektowali i wykończyli mi kuchnię. Naprawdę dobra robota....
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

jesteśmy na tak- firma godna polecenia wątek zamknięty Ekipa Ito Design zajmowąła się wykończeniem naszego mieszkania. Wszystko...
~kacper i agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Aranżacja i wykończenie 83 m mieszkania wątek zamknięty Indywidualne podejście do klienta , bardzo dobra ekipa budowlana ( ukłony dla...
~ania K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Pełen profesjonalizm w każdym celu. wątek zamknięty Nasze mieszkanie wykonywane było przez firmę ITO z ogromnym zaangażowaniem....
~Dorota i Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Profesjonalnie, kompleksowo i terminowo wątek zamknięty Firma ITO design wykonała projekt mojego mieszkania i zrealizowała go w...
~Janusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 lipca 2015

Piotr - opinia wątek zamknięty ITO Design realizowało w moim nowym mieszkaniu szereg prac - elektrykę z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 maja 2015

Wykończenie na najwyższym poziomie wątek zamknięty Fantastyczny projekt uwzględniający wszystkie atuty mieszkania, wiele...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

profesjonalnie wątek zamknięty Firma bardzo profesjonalna i fachowa .Wszystko załatwia od a do z człowiek...
~Robert
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2014

ZADOWOLENI wątek zamknięty Polecamy! ItoDesign wykończyło dla nas cały dom. Jesteśmy bardzo zadowoleni....
~Diana i Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Ito Design:) Polecam gorąco! wątek zamknięty Wspaniały kontakt z panem Filipem. Projekt i wykonanie w sposób idealny:)....
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Moja ocena wątek zamknięty Juz mija drugi miesiąc jak mieszkamy w nowo urzadzonym mieszkaniu. Projekt i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

ITODesign-Polecam!!! wątek zamknięty KOMPLEKSOWE wykończenie POD KLUCZ w sposób fachowy,rzetelny,zgodny z...
~Lusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

32

wątków

do góry