Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Heniu - ocena Świetne szkolenie. Mój zespół poznał mnóstwo przydatnych narzędzi oraz...
~Heniu
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Radosław - ocena Serwisant Patryk bardzo szybko uporał się z naszymi firmowymi...
~Radosław
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Piotr - ocena Serwisanci bardzo szybko pojawili się w biurze i skutecznie naprawili problem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Tomasz - ocena Generalnie jestem zadowolony z obsługi informatycznej realizowanej przez...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 stycznia 2024

Marzena - ocena W ramach usługi outsourcing IT mam zapewnioną obsługę firmowych serwerów,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 grudnia 2023

Zuzanna - ocena Korzystam z usług serwisu komputerowego ITvip przy wszelkim problemie z moimi...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 grudnia 2023

Pawełek - ocena Serwis ITvip stworzył w naszej firmie kompletną architekturę sieciową....
~Pawełek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 grudnia 2023

Robert - ocena Serwis ITvip zajmował się budową serwerowni w naszej firmie. Na duży plus to...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2023

Janusz - ocena Szybkość reakcji zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Spodziewałem się, że...
~Janusz
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 października 2023

Władysław - ocena Najlepszy serwis oferujący obsługę informatyczną w Gdańsku. Przerobiłem już...
~Władysław
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 października 2023

Wiktor - ocena Już przerobiliśmy w firmie kilka firm, które zajmowały się serwerami. Żadna z...
~Wiktor
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 października 2023

Marzena - ocena Świetne szkolenie z masą praktycznych wskazówek. Myślę, że takie szkolenie z...
~Marzena
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 21 października 2023

Danuta - ocena Korzystamy z usług ITvip w firmie już od kilku miesięcy i nie zapowiada się...
~Danuta
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 października 2023

Mateusz - ocena Świetny kontakt z serwisem ułatwia codzienną współpracę. To było dla mnie...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 listopada 2023

Igor - ocena Zgłosiłem się do serwisu ze względu na wolną pracę komputera. Serwisanci...
~Igor
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Tomek - ocena W kwestii outsourcingu IT zdecydowanie najważniejszą kwestią dla mnie jako...
~Tomek
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Wiktor - ocena Przypadkowo usunąłem ważne firmowe pliki z pendrive. Już byłem w sumie...
~Wiktor
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 grudnia 2023

Olaf - ocena Jasno ustaliliśmy zasady współpracy na samym początku i jesteśmy bardzo...
~Olaf
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 4 grudnia 2023

Krzysztof - ocena Serwis ITvip polecił mi kolega, który również prowadzi firmę i ma dość...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2023

Ryszard - ocena Akurat miałem do wydrukowania bardzo ważną dokumentacją związaną z firmowym...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry