Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Nic dodać nic ująć. Po nieprzyjemnych doświadczeniach z innymi firmami,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 maja 2023

Filip - opinia Miałem takie szkolenie w firmie, byłem uczestnikiem. Panów prowadzących...
~Filip
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Kamil - opinia Serwisanci szybko uporali się z moim problematycznym serwerem. Dodatkowo...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2023

Marian - opinia Szybka akcja serwisowa uratowała mój komputer mimo zalania. Jeden nieostrożny...
~Marian
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 2 maja 2023

Martyna - opinia Mam firmę w zupełnie nietechnicznej branży, więc wszelki problem komputerowy...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 kwietnia 2023

Karolina - opinia Inwestycja w szkolenie informatycznie pracowników okazała się strzałem w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 kwietnia 2023

Piotr - opinia Tylko dzięki ITvip znów mam sprawny komputer. Moje pobliskie serwisy nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 kwietnia 2023

Michał - opinia Panowie szybko i jednocześnie porządnie realizują swoje zadania. Długo się...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2023

Rafał - opinia Mało jest specjalistów od serwerów w Gdańsku. Całe szczęście trafiłem na tę...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 kwietnia 2023

Patrycja - opinia Jak ktoś jest w awaryjnej sytuacji to zdecydowanie warto skorzystać z...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 kwietnia 2023

Mateusz - opinia Miałem obsługę z innej firmy, ale zrezygnowałem, bo po co mi obsługa, jak...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Maciej - opinia Serwisanci bardzo rzetelnie wykonują powierzone zadania. Duży plus za...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2023

Mateusz - opinia Polecam zdalną naprawę. Pan serwisant szybko uporał się z moim problemem z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

Mariusz - opinia Moi pracownicy mieli spore problemy z ogarnięciem pewnych kwestii...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Krzysztof - opinia Panowie szybko naprawiają wszelkie problemy z serwerami. Miałem od tego...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2023

Przemek - opinia Sprawne działanie serwisantów uratowało komputer, który przypadkowo zalałem....
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Miłosz - opinia Korzystam od 3 miesięcy z ich obsługi informatycznej i polecam to każdej...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lutego 2023

Ilona - opinia Ekspresowe naprawy:) Nie znam się za bardzo na komputera i z moim może błahym...
~Ilona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

P.Marek - opinia Już któryś raz korzystamy z tego serwisu;) Jestem zadowolony i każdemu...
~P.Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 maja 2022

Mareczek - opinia Pomoc przy zakupach, przy instalacjach systemu i ustawieniem wszystkiego, tak...
~Mareczek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry