Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - ocena Szybka naprawa w dobrej cenie. Komputer po odbiorze z serwisu działa...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Beata - ocena Po tych 5 miesiącach współpracy mogę każdemu polecić korzystanie z usługi...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Łukasz - ocena Jestem bardzo zadowolony z usług serwisu. Profesjonalnie i szybko realizują...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Patrycja - ocena Super obsługa. Przystępne ceny. Duży plus za to, że dostałam wszystkie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 10 października 2023

Adrian - ocena Obawiałem się, że pęknięta matryca pozbawi mnie laptopa na co najmniej dwa...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 23 września 2023

Kamil - ocena Dopiero drugi miesiąc współpracy, ale już mogę jasno stwierdzić -...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 21 września 2023

Robert - ocena Serwis świetnie wywiązuje się ze wszystkich zleconych zadań. Przede wszystkim...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 września 2023

Łukasz - ocena Bardzo skuteczny serwis. Mam dosyć stare sprzęty, więc czasem coś się...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Adrian - opinia Serwis bardzo dobrze wypada cenowo na tle konkurencji. Mimo to jakość usług...
~Adrian
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 lipca 2023

Agnieszka - opinia Największe zalety to zdecydowanie świetny kontakt oraz profesjonalne...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 8 lipca 2023

Mirosław - opinia Usługi na najwyższym poziomie. Atrakcyjne warunki współpracy. Już nie muszę...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 lipca 2023

Urszula - opinia W końcu mój komputer działa normalnie. Już miałam dość, że się losowo wyłącza...
~Urszula
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Izabela - opinia Profesjonalny serwis i miła obsługa. Swojego laptopa odebrałem już po dwóch...
~Izabela
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 czerwca 2023

Paweł - opinia ITvip polecił mi znajomy przedsiębiorca, który zleca właśnie tej firmie swoje...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Marcin - opinia Bardzo podoba mi się forma comiesięcznego raportu z wykonanych w danym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 3 czerwca 2023

Marian - opinia W końcu mogę używać MacBooka bez kabla. Po wymianie baterii komputer znów...
~Marian
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 27 maja 2023

Kamil - opinia Super opcja, że serwis pracuje w godzinach 10-18. Można na spokojnie po pracy...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2023

Kinga - opinia Postawiłam na Outsourcing IT od ITvip i jestem bardzo zadowolona. W końcu...
~Kinga
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2023

Mikołaj - opinia Regularnie oddawałem tu komputery do naprawy, więc stwierdziłem, że...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 1 maja 2023

Michał - opinia Regularnie oddawałem tu komputery do naprawy, więc stwierdziłem, że...
~Michał
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 1 maja 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry