Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super, polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam. Serwisant nie tylko szybko poradził sobie z naprawą, ale...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

wyjątkowo polecam wątek zamknięty Pan Patryk uratował mój komputer. Dodatkowo usprawnił go i działa jak nigdy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Naprawa Lenovo wątek zamknięty O tym serwisie dowiedziałem się od mojego szkoleniowca z języka angielskiego...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo miły Pan szybko rozwiązał problem .
~Żaneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Pan Patryk solidny fachowiec i sympatyczny człowiek, serwis wybrałam kierując...
~mloda27
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Świetny serwis wątek zamknięty Dzisiaj skorzystałam z usług tej firmy. Mój laptop nagrzewał się i buczał już...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Polecamy wątek zamknięty Sprawnie i kompleksowo wykonana naprawa. Polecamy.
~nadzorbudowlany.info.pl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Szybka i sprawna pomoc z zalanym laptopem.
~Mokebe
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Ze szrota w działający komputer wątek zamknięty POLECAM!!! Pan Patryk dostał do naprawy komputer z którym nie poradził sobie...
~Maciej hp
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Polecam, serwis iTVip, gwarantuje fachowośc i rzetelnosć! wątek zamknięty Polecam Pana Patryka, jego wiedza i umiejętności są na bardzo wysokim...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Idealny serwis komputerowy wątek zamknięty Jestem zaskoczona jakością i szybkością naprawy komputera. Życzliwość wobec...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

Szybki serwis! wątek zamknięty Przed samym wyjazdem zalałam klawiaturę do laptopa. Na drugi dzień laptop był...
~magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Szczerze polecam!! wątek zamknięty Pan który naprawiał mi komputer, rzetelny, solidny i miły. Chętnie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa! Naprawa w błyskawicznym tempie! Ponadto...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Szczerze polecam ten serwis. Obsluga fachowa,rzetelna i tania.Pan ktory...
~Mario
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Polecam! wątek zamknięty Szybko i sprawnie wykonana usługa. Przy okazji porady dotyczące dbania o...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry