Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Była - opinia nowy temat Jeśli ktoś chce zobaczyć jak straszą wydaleniem ze szkoły za taki komentarz ,...
~Była
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 19 września 2020

ojciec - opinia nowy temat bardzo niski poziom nauczania, w tym roku, w klasie mojego dziecka ok 40%...
~ojciec
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Wiola - opinia nowy temat Słaby poziom nauki. Nienowoczesna w nauczaniu. Wymagania niskie. Super...
~Wiola
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 maja 2020

Szkoła na 6kę!!! wątek zamknięty W szkole jest wysoka zdawalność maturalna, młodzież bierze udział w wielu...
~rodzic dziecka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2018

Super szkoła wątek zamknięty Świetna szkoła. Wspaniała pani dyrektor, reformatorka, otwarta na młodzież,...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2018

Bardzo dobra szkoła. wątek zamknięty Jestem absolwentką szkoły. Szkoła jest świetnie wyposażona, panuje w niej...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 września 2017

Profesjonalna Kadra Zarządzająca POLECAM ! wątek zamknięty Z racji współpracy ze szkołą miałam możliwość bezpośredniego kontaktu z Panią...
~Sylwia
-

dodano: 24 maja 2017

Szczerze Polecam wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła! Nowoczesna i dobrze wyposażona. Dużo wyjść, ciekawe...
~Luki
-

dodano: 15 maja 2017

4LO wątek zamknięty Szkoła w Nowym Porcie jest bardzo dobrą placówką oświatową. Zarządza nią...
~Tomek
-

dodano: 30 kwietnia 2017

DC - opinia wątek zamknięty A ja myślę, były absolwenci - kobieto, że przesadzasz mocno z tą swoją...
~DC
-

dodano: 29 kwietnia 2017

FAJNA SZKOŁA POLECAM wątek zamknięty Uważam,że to bardzo fajna szkoła , szczególnie polecam ją osobom...
~karolina
-

dodano: 29 kwietnia 2017

Polecam jak chcesz zniszczyć sobie przyszlosc wątek zamknięty Ta szkoła to jeden wielki żart, bardzo odradzam jej wybór.. poziom nauczania...
~:)
-

dodano: 24 marca 2017

SUPER SZKÓŁKA wątek zamknięty Miła atmosferka. Super nauczyciele. Przesympatyczna pani dyrektor i w ogóle :))
~Wika
-

dodano: 1 marca 2017

Polecam wątek zamknięty jestem uczennica 1 klasy i nie żałuję że poszlam do tej szkoły, mundury...
~Uczennica
-

dodano: 16 lutego 2017

Odradzam wątek zamknięty Wybrałem tą szkołę ponieważ była to jedna z nielicznych szkół mundurowych w...
~Absolwent
1

dodano: 28 stycznia 2017

Bardzo dobra szkoła. wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę, jako uczennica jestem zadowolona z jej wyboru :)
~Sandra
-

dodano: 8 lutego 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Nie wiem skąd te negatywne opinie, wiadomo, że wszystkim trudno dogodzić....
~Maturzysta
-

dodano: 8 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem absolwentka tej szkoły. Dalej uważam że był to dobry wybór,...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 czerwca 2016

Żart a nie szkola mundurowa :) odradzam wątek zamknięty Jeśli masz zamiar wybrać się do tej szkoły ze względu na to, że jest ona...
~anonim
-

dodano: 9 lipca 2016

OK wątek zamknięty Wybierający się do IV LO powinien liczyc się z dużą dyscypliną jeżeli chodzi...
~Anonim
-

dodano: 12 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

34

wątków

do góry