Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Egi - opinia Witam serdecznie proszę o opinię na temat Pani Klimkiewicz oraz nauczycielek...
~Egi
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 3 września 2023

Ewa - opinia Bardzo niski poziom. Moje dziecko nie ledwo co zdało maturę. Musiałam wydać...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Rutek - opinia Wysoka kultura nauczycieli, świetne zaplecze i niezły poziom nauczania. polecam
~Rutek
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 lipca 2023

Absolwentka - opinia Poziom nauczania zależy bardzo od nauczycieli. Zarówno Pani Alina L. od...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 września 2022

Absolwent - opinia wątek zamknięty Tragedia, omijajcie tę szkołę z daleka, przygotowanie do matury na żenującym...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 listopada 2021

Kandydat - opinia wątek zamknięty Szeroka oferta edukacyjna, nowo wyremontowane budynki, zaplecze sportowe...
~Kandydat
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

ojciec - opinia wątek zamknięty bardzo niski poziom nauczania, w tym roku, w klasie mojego dziecka ok 40%...
~ojciec
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Wiola - opinia wątek zamknięty Słaby poziom nauki. Nienowoczesna w nauczaniu. Wymagania niskie. Super...
~Wiola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 maja 2020

Szkoła na 6kę!!! wątek zamknięty W szkole jest wysoka zdawalność maturalna, młodzież bierze udział w wielu...
~rodzic dziecka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Super szkoła wątek zamknięty Świetna szkoła. Wspaniała pani dyrektor, reformatorka, otwarta na młodzież,...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Bardzo dobra szkoła. wątek zamknięty Jestem absolwentką szkoły. Szkoła jest świetnie wyposażona, panuje w niej...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Profesjonalna Kadra Zarządzająca POLECAM ! wątek zamknięty Z racji współpracy ze szkołą miałam możliwość bezpośredniego kontaktu z Panią...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Szczerze Polecam wątek zamknięty Bardzo fajna szkoła! Nowoczesna i dobrze wyposażona. Dużo wyjść, ciekawe...
~Luki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

4LO wątek zamknięty Szkoła w Nowym Porcie jest bardzo dobrą placówką oświatową. Zarządza nią...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

DC - opinia wątek zamknięty A ja myślę, były absolwenci - kobieto, że przesadzasz mocno z tą swoją...
~DC
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

FAJNA SZKOŁA POLECAM wątek zamknięty Uważam,że to bardzo fajna szkoła , szczególnie polecam ją osobom...
~karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2017

SUPER SZKÓŁKA wątek zamknięty Miła atmosferka. Super nauczyciele. Przesympatyczna pani dyrektor i w ogóle :))
~Wika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Polecam wątek zamknięty jestem uczennica 1 klasy i nie żałuję że poszlam do tej szkoły, mundury...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Bardzo dobra szkoła. wątek zamknięty Gorąco polecam tą szkołę, jako uczennica jestem zadowolona z jej wyboru :)
~Sandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Gorąco polecam! wątek zamknięty Nie wiem skąd te negatywne opinie, wiadomo, że wszystkim trudno dogodzić....
~Maturzysta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
51

postów

32

wątków

do góry