IZI Wakacje

Biura podróży

Gdańsk, Franciszka Schuberta 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patrycja - ocena Niestety, nie zostałam uprzedzona o wszystkich aspektach hotelu (doświadczony...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 9 września 2024

Barbara - ocena Idealna opsluga klienta i bardzo dobre doradztwo w wyborze hotelu. Bardzo...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 lipca 2024

Magda - ocena Wraz z rodziną byłam na tygodniowym pobycie w Egipcie w hotelu Menaville w...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 czerwca 2024

Renata - ocena Polecam. Bardzo dobra obsługa. Oferta w pełni zgodna z rzeczywistością....
~Renata
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 czerwca 2024

Kermit - ocena Bardzo gorąco polecam firmę IZI Wakacje i chciałbym szczególnie podziękować...
~Kermit
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2023

Beata - ocena We wrześniu skorzystaliśmy z usług Izi Wakacje, aby spędzić wakacje na...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 września 2023

Arczi - opinia wątek zamknięty Super obsługa, pomogli nam wybrać najlepszą ofertę wakacyjną. Ceny naprawdę...
~Arczi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2021

Emilia - opinia wątek zamknięty Nie ukrywam, że obawiałam się wylotu za granicę kiedy ciągle sytuacja na...
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z usług Izi Wakacji ale na pewno nie ostatni!!!...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2021

Mati GD - opinia wątek zamknięty Naprawdę miła obsługa i ciekawa oferta, polecam!
~Mati GD
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2021

Wik tor - opinia wątek zamknięty Egipt 2021, polecam, pozdrawiam całe IZI
~Wik tor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Fachowa obsługa, dokładnie badają potrzeby klienta, nawet nie wiedziałam , że...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2021

Jarek - opinia wątek zamknięty Panie Michale tak jak obiecałem jeżeli będę zadowolony to zostawię opinie....
~Jarek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2021

Paulina Sz. - opinia wątek zamknięty Wrociłam z Albtros Sea Wolrd. Jestem zachwycona!!!!!!!
~Paulina Sz.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2021

Nina - opinia wątek zamknięty z czystym sumieniem moge polecic izi wakacje. pierwszy raz bylam na wycieczce...
~Nina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2021

Ciężki ale zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Moja opinia o iziwakacje jest pozytywna, moge smiało polecić innnym osobom...
~Ciężki ale zadowolony klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty mogę polecić, agent jak każdy inny ale głownie zależało mi na informacjach...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry