Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia Szczerze polecam! Korzystałam z oferty przez wiele lat w innej firmie, lecz...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Jerzy - opinia Miła i kompetentna obsługa oraz doradztwo, położenie podłogi z desek oraz...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję Pani Jolancie która swoim zaangażowaniem i sprytem handlowca...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Niezadowolona - opinia wątek zamknięty Długi czas oczekiwania i brak pomocy z wyjaśnieniem sprawy
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 października 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nowej podłogi, którą kupiłam w Ika-kolor. Przemiła...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Andrzej Rynkiewicz - opinia wątek zamknięty Mało jest takich miejsc gdzie można znależć tak kompetentną i miłą obsługę ....
~Andrzej Rynkiewicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

M.Z. - opinia wątek zamknięty Bardzo Polecam to miejsce z najlepsza ofertą tapet w Gdańsku! Bardzo miła i...
~M.Z.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Dobór Drzwi - Polecam! wątek zamknięty Polecam, Pan z salonu wypytał mnie dość szczegółowo o potrzeby i wspólnie...
~Czarek Święgowski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Tapety wątek zamknięty Chciałam kupić tapetę do salonu, ale nie bardzo wiedziałam, która będzie...
~Klientka z Kołobrzegu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

Naprawdę warto !!! wątek zamknięty Duży wybór paneli i bardzo dobre podejście do klienta, fachowa obsługa....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

drzwi wejsciowe wątek zamknięty W sklepie przy ul.grunwaldzkiej za porada sprzedawcy na podstawie katalogu,...
~beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Polecam do momentu gdy nie składa się reklamacji wątek zamknięty Obsługa profesjonalna, oferowany towar, poza jednym wyjątkiem oceniam...
~KK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

ogromny asortyment, bardzo dobre ceny i przemiła obsługa wątek zamknięty polecam wszystkim salon Ika. wspaniały wybór, bardzo dobra jakość i...
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Przemiła i fachowa obsługa na każdym etapie obsługi, od pierwszego wejścia po...
~Witek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Polecam w 100% !!! wątek zamknięty W firmie Ika-Kolor zamówiliśmy drzwi marki Asilo do prawie 100-metrowego...
~Adrian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Ika- Kolor Gorąco polecam!!!! wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach nowych drzwi do pokoju syna, w końcu trafiliśmy z...
~Jula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Udany zakup - perfekcyjny montaż wątek zamknięty Zdecydowaliśmy się na zakup paneli podłogowych w salonie IKA, obsługa...
~A_A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Podłogi nie kupuje na co dzień, dlatego bardzo istotne jest aby sprzedawca...
~Andrzej Witkowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Super obsługa wątek zamknięty Sklep super genialna obsługa podłoga wybrana. Montaż przeprowadzony przez...
~Patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

zakup i montaż paneli wątek zamknięty Sklep super genialna obsługa podłoga wybrana. Montaż przeprowadzony przez...
~patryk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry