Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Gabinet Ikona to miejsce do którego wracam od 2 lat i nigdy się nie...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2017

Polecam z czystym sumieniem. wątek zamknięty Jestem stałą klientką od roku, moze nawet dłużej. Szukałam bardzo długo...
~Stała Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Henna brwi i rzęs wątek zamknięty Fatalnie zrobiona henna /brzydko ,krzywo zrobione brwi,rzesy zrobione henną...
~Hanna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Wspaniały salon ! :D wątek zamknięty Serdeczne polecam tym, którzy jeszcze nie są klientami salonu :) korzystam z...
~Justyna- stała klientka :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

polecam wątek zamknięty Korzystam z zabiegów regularnie. Bardzo miła atmosfera, Panie profesjonalne....
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam gabinet z czystym sumieniem, Pełen profesjonalizm, bardzo szeroki...
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2016

Miło, profesjonalnie, sterylnie wątek zamknięty Polecam gabinet kosmetyczny IKONA, bo to magiczne, kameralne miejsce, bardzo...
~Joanna W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług salonu kilkakrotnie i zawsze byłam bardzo zadowolona....
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Manicure hybrydowy wątek zamknięty Przemiła atmosfera, manicure wykonany starannie i profesjonalnie. Już jestem...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

KURS WIZAŻU wątek zamknięty Profesjonalne szkolenie -bogate i intensywne, nastawione na rozwój....
~Adriana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

kurs wizażu wątek zamknięty Kończyłam szkolenie wizażu !!! Jestem bardzo zadowolona z tego czego sie...
~Anna Kuklińska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2010

kurs Koszalin wątek zamknięty Polecam fime Anna Biel, bralam udzial w grupowym kursie wizazu w Koszalinie,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2010

Indywidualny kurs wizażu wątek zamknięty Wszystkim którzy zastanawiają się nad uczestnictwem w kursie wizażu polecam...
~Iza F.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

Kurs wizażu wątek zamknięty Serdecznie i z pełną odpowiedzialnością polecam! Parę dni temu ukończyłam...
~Ania M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

Certyfikat z wizażu... wątek zamknięty W czerwcu tego roku zrobiłam kurs wizażu u Pani Anny Biel... Bardzo polecam...
~Ewa :)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2009

kurs wizażu wątek zamknięty Skorzystałam z oferty szkoleniowej p.Anny Biel i jestem bardzo zadowolona z...
~Danuta Sokolnicka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 maja 2009

Polecam innym wątek zamknięty Profesjonalnie,niesamowity talent,niskie ceny . POLECAM
~Barbara
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 grudnia 2008

REWELACJA...POLECAM wątek zamknięty Pani Aniu jest Pani do tej pracy stworzona wszystkim paniom polecam byłam...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2008

profesjonalizm w każdym szczególe wątek zamknięty Pani Ania to bardzo sympatyczna, profesjonalna i punktualna wizażystka....
~Mirka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 maja 2008

Jestem zachwycona-polecam wątek zamknięty Witam. Mój przypadek jest wyjątkowo trudny i pracy nade mną mogła się podjąć...
~Monika Z
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

25

wątków

do góry