Widok

Ile kosztuje mieszkanie 30m2

Witam, tak jak w tytule, czy ktoś może orientuję się, jakie są aktualne ceny w Gdańsku za mieszkanie 30 m2? Wymogiem jest to aby mieszkanie było nowoczesne, w nowoczesnym stylu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat rzeka... Weź pierwszy lepszy serwis z ogłoszeniami i zobacz jaka potrafi być rozbieżność...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zależy w jakiej dzielnicy od 260 tys do 500 tys
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie znajdziesz oferty mieszkania 30m2 za więcej niż 700.000 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam na sprzedaż fajne mieszkanko z potencjałem na Przymorzu obok Alfa Centrum Mam tez ekipę remontową. Proszę pisać na maf2010@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez pośredników, osoba prywatna, duży rabat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za 3/4 gdanskiej ceny kupisz spokojnie 30m w warszawie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na działkach zwykle nie przejmują się izolacja stropodachu. A później płaczą nad zniszczonymi wilgocią rzeczy zostawione w budyneczkach. A czasami nawet doprowadza to do zwarcia i pożaru. https://dipam.pl/ocieplenie-stropodachu-pianka-poliuretanowa . My ostatnio stosowaliśmy te piankę u nas i mogę śmiało polecać. Szybki solidny efekt!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podczas remontu mieszkania i zdejmowaniu starych podłóg okazało się że podłoże betonowe poprostu nie trzyma się kupy. Drewnianym trzonkiem dało się go złamać. Poprostu się sypało. Napotkałem się na ten artykuł. Radzę się zapoznać. Generalnie chodzi o specjalne włókna do betonu - https://mixfiber.com/pl , które się dodaje do masy podczas zalania podłoża betonowego. Najpierw podchodziłem do tego sposobu dość sceptycznie ale efekt okazał się po prostu boski. Konstrukcja napewno godna zaufania:) równa, solidna warstwa bez styków. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

Kartony do przeprowadzki (15 odpowiedzi)

Skąd najszybciej można wziąć kartony do przeprowadzki? Jakie sklepy maja ich dużo? Może...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

do góry