Widok

Zakup mieszkania w trójmieście

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich może jeszcze bardziej bo jestem teraz takiej samej sytuacji jak Wy kiedyś.

Z góry przepraszam jeśli moja wiadomość będzie zbyt długa jednak chciałbym podać możliwie wiele informacji żeby dać Wam jak najpełniejszy obraz mojej sytuacji z tego względu ze Wasza pomoc będzie dla mnie nieoceniona ;)

Interesuje mnie zakup mieszkania za 250 tyś, jedynie rynek wtórny (nowe z wykończeniem przekraczają ten budżet) . 2000 rok w gore, około 50 metrów czasem da rade znaleźć do 60 m . 2-3 pokoje, marzy mi się dodatkowo strzeżone osiedle i parking podziemny. Doskonale zdaje sobie sprawę zęby w/w oczekiwania zostały spełnione muszę wybierać dzielnice i osiedla usytuowane raczej daleko poza miastem. Jednak jeśli trafił był coś ciekawego w centrum bez parkingu i strzeżonego osiedla tez był bym zadowolony.

Bardzo słabo a praktyczni wcale nie znam trójmiasta, studiowałem tu jednak 4 lata, ale poznałem miasto bardzo mało z tego względu ze cały czas zajmowała edukacja i praca. Teraz skończyłem szkole i zajmuje się sprzedażą wysyłkowa (sklep internetowy)

I TERAZ PYTANI DO WAS jakie polecicie dzielnice, osiedla, no i jakie miasto... chciałbym :
- spokojną okolice
- dobrze skomunikowaną ( chociaż będę się przemieszczał tez zagazowanym samochodem)
- z praca narazie nie mam problemu wiec nie wybieram lokalizacji pod nią. - raczej nie skłaniał bym się ku centrum, chciałbym cos z terenami zielonymi, lasami, (trenuje kolarstwo górskie )
- bardzo cenie spokój, cisze, ( pochodzę z małego miasta)
- dodatkowo chciałem mieszkać z jednym/ dwoma studentami zęby na początku odbić sie troche od finansowego dna, ktore powstanie po zakupie lokum ;P ( wiec fajnie jak by również jakaś wyzsza uczenie nie byla baardzo dalekko )

Prosze o pomoc . Za pomoc serdecznie dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może spróbuj poszukać czegoś w gminach sąsiednich z dobrą infrastrukturą i dobrym dojazdem do trójmiasta np. Rumia czy Reda powinieneś się zmieścić w tej kwocie w nowym budownictwie. Wydaje mi sie to bardziej sensowne niż szukanie czegoś w "polu" na dalekich przedmieściach Gdyni czy Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
250 tys ok dla mieszkania przy obwodnicy ale bliskosc uczelni przekresla to. albo jedno albo drugie. poza tym gratulacje z powodu przedsiebiorczosci!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję, a np dąbrówka jest chyba blizej w stosunku do centrum gdyni niz np kowale w stosunku do Gdańska?

ale z drugiej strony zauwazylem ze nastepuję rozrostr trojmiasta i wchlanianie tych odległych dzielnic, pamietam jak jezdzilem do ciotki z 10 lat temu na dabrówke to bylo tam pusto a i wczesniejsze dzielnice byly jakies skromne, teraz jest wszedzie blok obok bloku az do samych lasów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dabrowa to tak jak kowale, sprawdz ul.Jabloniowa w Gdansku tam dwie firmy buduja mieszkania.mozna kupic za mniej niz 4 tys. Mieszkanie nowe np 50m to mniej niz 200 tys plus 50 na wyposazenie. Czyli nowe i z wyposazeniem. sprawdz np firme robyg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jabłoniowa to okolice wysypiska śmieci w Szadółkach dlatego ceny mogą sie wydawać nizsze, w takim wypadku to juz chyba bym wolał Kowale...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na Kowalach nie wali?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://pixelghetto.com.pl/2023/04/12/kupno-domu-na-osiedlu/ dla mnie bardzo dobre rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto kupić od http://ota-berlin.pl/2022/04/11/rosnie-sprzedaz-mieszkan/ zaletą jest bardzo dobra lokalizacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobra cena https://prakticer.pl/jak-wybrac-oswietlenie-wnetrz/ polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sporo jest ciekawych ofert http://dobre-rady.net/polecane-mieszkania-na-sprzedaz-w-poznaniu/ wystarczy poszukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkanie w świetnej okolicy http://noplus.pl/lokale-mieszkalne-dla-singli-w-poznaniu/ ja się nie zastanawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zobacz http://perfectnails.pl/posrednik-nieruchomosci-godny-zaufania/ myślę że to bardzo ciekawa opcja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkam przy ul. Olimpijskiej w Gdańsku - osiedle cztery pory roku. Jest tu bardzo spokojnie i cicho. Do Centrum (Gdańsk Stare Miasto ul . Długa) - ok. 8 km. Budynki zostały ciekawie rozplanowawane w ten sposób, że są między nimi zachowane duże odległości. Na miejscu sklepy np. biedra i inne oraz usługi - wszystko w promieniu kilkuset metrów. Do 250 tyś. powinieneś znaleść coś ciekawego na rynku wtórnym a tym bardziej na rynku pierwotnym (deweloper Hanza).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam i polecam Rede, bylem w podobnej sytuacji i wraz z Zona wybralismy ta okolice. Zona jest z Gdyni a jaz innej czesci polski. Reda jest stosunkowo tania, spokojna oraz bardzo dobrze skomunikowana z trojmiastem( w planach jest nawet obwodnica). Bardzo zyczliwi ludzie w Urzedzie i nie tylko, niska zabudowa oraz duzo terenu zielonego. My kupilismy mieszkanie od SEMEKO ktore bardzo polecamy. Jestem budowlancem wiec wykaczenie i doswiadczenie tego dewelopera oceniam dosyc wysoko, oczywiscie sa tez uwagi jak i do kazdego dewelopera ;) Uwazam ze lepiej kupic nowe mimo wszystko a za 250tys spokojnie dwa pokoje kupisz i wykaczysz ;) Pamietaj o tym ze ludzie powoli uciekaja z centrum i docelowo beda sie osiedlac w takich miejscowosciach. Powstaje juz tam nawet aqua park. Semeko ma tam dwie budowy jedna aquasfera wiezowiec gdzie jest parking podziemny i troszke bardziej kameralne osiedle Reda Park z wieloma parkingami pod chmurka ;) Powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja bym polecał Gdynię, mi się najlepiej wspomina mieszkanie w tym mieście, co prawda decydowałbym się na mieszkanie nowe, nawet jeśli miało by to się wiązać ze spaniem na materacu przez dwa lata ;), ale wiadomo Twój wybór. Z dzielnic Gdyni najbardziej podoba mi się Redłowo, Karwiny, Orłowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź http://www.zso2jawor.pl/jak-znalezc-odpowiednie-mieszkanie-do-wynajecia/ bardzo ciekawe oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może przejrzyj oferty na http://mieszkaniedlamlodych.com/oferty-mieszkan/ - nie tylko sa tam mieszkania spełniające Twoje warunki, ale jeśli spełnisz warunki podane na stroni możesz dostać dopłatę od państwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz wiele dobrych rad, a wszyscy z Redy, Kowal, itp. zapomnieli napisać ze te parę kilometrów do miasta będziesz jechał godzinę!!! Albo i dłużej w godzinach szczytu.
Ja tak wspaniale blisko mieszkam, wali mi smród z Szadółek (nie często ale jednak) do Gdanska jak chce zjechać to stoję, jak wracam to też.
Mieszkałem we Wrzeszczu i na nowe mnie żona naciągnęła....
Teraz dałbym te 20-30tys więcej za Wrzeszcz niż stanie w korkach i wąchanie smrodu. Do kina, teatru - wyprawa a nie sama kaszanką z P&P człowiek żyje.
Dla kredytu to żadna różnica w cenie a może i taniej bo 2 aut w rodzinie mieć nie musisz.
Ja mam porównanie mieszkania w centrum i poza. Jednak lepiej w centrum.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zerknij trochę na południe :D . Śląski rynek nieruchomości jest interesujący http://sgk-nieruchomosci.pl/#oferty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście że można wyszukać tanio mieszkanie http://beaphar.com.pl/sprzedaz-mieszkan-jak-na-tym-skorzystac/ trzeba po prostu przeglądać oferty,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kupiłem za około 400 000 złotych 3-pokojowe w Gdańsku, wyremontowane mieszkanie, a znalazłem propozycję na https://www.trojmiasto.pl/Estate-Polska-o74629.html. Sporo osób dzwoniło, ale wynegocjowałem najlepsze warunki. Trzeba się śpieszyć. Bardzo dużo ludzi poszukuje okazji. Druga sprawa, że nie odczułem jakoś specjalnie opłat dodatkowych. Nie było dziwnych narzutów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam! Jestem dumną posiadaczką mieszkania w domu szeregowym. Zalet jest naprawdę wiele! Cena niższa niż w przypadku domku jednorodzinnego, a wygoda ta sama. Obecnie ciekawą inwestycją jest Venti Park od TEXO Deweloper. Osiedle powstaje w Matarni, blisko obwodnicy, więc jest to rewelacyjna sypialnia Gdańska. Jeśli szukasz inwestycji będącej jednocześnie komfortowym domem, zajrzyj tu: https://texo.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy kupnie mieszkania bardzo pomocne okazało się biuro nieruchomości, konkretnie https://www.goodwill-nieruchomosci.pl/. Profesjonalizm i lojalność, dodatkowo wychodzi to korzystnie finansowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

JA kupiłem w bardzo dobrej cenie http://tangofundacja.pl/polecane-mieszkanie-na-sprzedaz-w-gdyni/ super oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mi się zawsze marzył dom ale postawienie od początku niestety przerosło mnie finansowo. Postawiłem na remont domu, kupiłem już stojący, skorzystałem z ekspertyzy budowlanej https://www.mpexpertbud.pl/ i zacząłem pracę, dużo robiłem sam, ale w końcu zamieszkaliśmy i jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości?

wypożyczalnia samochodów Radom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W mieszkaniach z rynku wtórnego nierzadko są uszkodzone okna. Polecam Zakład Usług Wnętrzarskich Jarosław Kołacz wykonujący renowacje okien drewnianych i PCV. Polecam, są najlepsi w branży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
bardzo fajnie mieszka się w Gdyni w dzielnicach Pogórze, Obłuże. Właśnie kupiłam mieszkanie na Obłużu. Ceny są niższe, niż w innych dzielnicach. Blisko do morza, są klify, plaże nieuczęszczane, lasy. Blisko na półwysep. Trochę tu jak na wsi w niektórych miejscach:-) Można też kupić po okazyjnej cenie mały domek -stary, do remontu ale z działką. Poruszam się autem, więc nie ma problemu - raz, dwa i jestem na obwodnicy. Czasem są korki ale niezbyt duże (no chyba, że ostatnio, kiedy robili remont estakady no i heineken opener). Autobusem kilka przystanków i podjeżdżasz pod akademię morską.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje bardzo za odpowiedzi, ocencie lokalizacje itp
http://www.morizon.pl/oferta/gdynia-sprzedaz-mieszkanie-cisowa-kcynska-41m2-9170647.html?position=6&qid=2260918 chce 280 tys jest tez mniejsce parkingowe podziemne, powiem szczerze ze szukam tylko powyzej 200 roku i naprawde ciezko cokolwiek znalesc do 280k

ps; mieszkanie z ogloszenia
130 m do obwodnicy 130 do morskiej, tesco obok,

http://www.orfin.net.pl/zdjecia/OR057832.JPG tak wyglada budynek z jednej strony a tak z drugiej http://www.orfin.net.pl/zdjecia/OR057833.JPG

i nazywa sie villa leśna skapa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
co do podziemnego parkingu to sprawdź jak wygląda kwestia parkowania samochodu z gazem. na większości nie ma takiej mżliwości :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a stosunek cena/jakosc/lokalizacja jak wypada ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
? jak myslicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego 300 tys. za 41m na Cisowej?Ohu...ałes?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
strasznie małe to mieszkanie! i dosyć drogie jak na tę lokalizację, wychodzi Ci prawie 7 tys za m2 używanego, za podobną cenę to i nowe kupisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisalem ze za 280 odda. przegladam ofery, albo sa stare 30 letnie albo standard bardzo slaby, nic nie moge znalesc w miare nowego ladnego i w dobrej lokalizacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maciej, nowe za 280 kupie ale na wykonczenie nie bedzie mnie stac :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
280 to daje ponad 6800/m2 co jest jak na cisową ceną gigantyczną. Ceny szczególnie na obrzeżach spadły o ponad 10% od cen z grudnia 2012 i dalej lecą w dół, a ty chcesz płacić tyle co na szcycie górki cenowej to twoja sprawa, ale po co się pytasz na forum.
Każdy kto się choć trochę orientuje w sytuacji na rynku nieruchomości powie ci to samo a mianowicie że zdecydowanie nie warto. Małe mieszkanie wykoończysz z umeblowaniem do 30000 pln.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie dlatego pisze na tym forum i naprawdę szczerze dziękuje za opinie ; ) przeglądam Ogłoszenia na rożnych serwisach codziennie i obserwuje ceny od 5,5k do 6.5k za dobry stadard i rok, czyli lokalizacyjnie dobre mieszkanie powinno sie miescic w tym przedziale ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://adresowo.pl/o/nlxxys tez troche na peryferiach ale ponad 1000 taniej za metr ale i starsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie szukaj na peryferiach, kup mieszkanie na Przymorzu w Gdansku. Wszedzie blisko, nowe budynki itd. Cena ok 5500/m2. Tramwaj 100m, autobus 100m, SKM 500m. CH Alfa 300m, kino itd 300m. Baseny i inne w poblizu. Na uniwerek z 800m. Nawet jak sie przeprowadzisz to wynajmiesz studentom i bedziesz mial kase.Zostaw Gdynie i mysl przyszlosciowo. Albatross Towers
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
staram sie myślec przyszlosciowo, jednak to arcytrudna decyzja i mam metlik w glowie. Kazde posuniecie ma swoje wady i zalety. opcji jest wiele a wybiera sie tylko jedna na wiele lat, a wiedza na ten temat znikoma, chyba musze zabrac samochod i jezdzic po trojmiesciem celem poznania tych miast
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co osoba to opinia http://forum.trojmiasto.pl/Albatross-Towers-t390813,5,1.html jedyne co to mozna zgłupiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie powinieneś pojeżdzić po 3mieście i zdecydować się jaki rejon ci odpowiada - od tego się zaczyna.

Kolejna sprawa nie sugeruj się cenami z ogłoszeń, bo większość ogłoszeń ma kilka lat i nikt tego nei kupuje. Zgadza się , że nie jest łatwo kupić mieszkanie z lat2007-2012 w dobrej cenie z rynku wtórnego, a to dlatego, że sa to mieszkania kupowane na górce. Dlatego pozostają mieszkania z lat 2000-2006 lub nowe, z lat 2000-2006 też nie ma za dużo ofert ale się zdarzają w cenach lepszych niż nowe.

Po wybraniu interesujących cię lokalizacji zacznij od deweloperów, zacznij konkretnie rozmawiać o cenach, jak będziesz znał orientacyjne ceny nowych mieszkań to jest to referencja do szukania używanych.

Mając budżet 280 tyś i trochę elastyczności co do lokalizacji naprawdę można znaleźć szczególnie teraz w trakcie zastoju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
popieram, trzeba trochę poszukać, ponegocjować. Niedawno znajomy kupował mieszkanie od dewelopera i w sumie utargował 250 zł na m2 więc wcale nie mało (co prawda mieszkanie było w innym mieście, ale wiem, że utargować da się zawsze coś)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kamil najlepiej bedzie jak do albatrosa pojedziesz i sam zobaczysz. Ale z tego co wiem teraz zostalo im chyba 6 mieszkan z 146. Prawie wszystkie sprzedane! Pozostaly takie po 80 czy 110m. Jesli ciebie zainteresuje to miejsce to w drugim budynku cos jeszcze jest ale jest on dopiero budowany. Tam na ok 170 mieszkan 70-80 jest juz sprzedanych mimo dziury w ziemii.
i nie jestem zadnym deweloperem. Mam znajomych co tam pracuja, sam kupilem to wiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
"zespół pięciu 17-piętrowych wież" getto dla yapiszonow kredytowych?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kamil przejedz sie po 3miescie i nie sluchaj nieudacznikow zyciowych dla ktorych zawsze i wszedzie jest za drogo. To taki margines, ktory zawsze bedzie mieszkal u mamy.
Sluchaj tych ktorzy tak jak Ty szukali i znalezli ciekawe mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam ponownie, cholera nie ukrywam ze rumia/ chwarzno wilczyno cos w ten desen, jest naprawde tanie... nawet moglo by sie obejsc bez długu, ale z drugiej strony argument osoby piszacej o wynajmowaniu pozniej studentom albatrosa jest równiez bardo cenny. ale teraz robia mieszkania z aneksem kuchennym, czyli salon jest duzy z 25 m a pokoj z 12 , do duzego wejda spokojnie 2 osoby a do malego 2 beda juz mialy ciasnote, wiec idac tym tropem wyjnajmie sie trzem osobom to niewiele tracac mozna wynając rodzinie w w/w rumii itp. Pojezdzielem juz troche po trojmiescie no i te nowe oddalone od centrum dzielnice sa ladne, wszystko tam jest, autobusami np jest daleko i dlugo ; ) ale samochodem juz nie. Generalnie dalej mam mętlik w głowie. Jedni uciekaja z centrum bo na peryferiach sa lasy i spokoj inni chca miec wszystko podnosem i nie tracic czasu na dojazdy. ja bym wolal cos pomiedzy

ps 1 ; nie wiem czy osoba ktora wyzej kupila albatrosa jeszcze bedzie czytala watek, jesli tak prosze o jakis kontakt do Pana ; )

ps 2 ; badalem rowniez sektor licytacji komorniczej, jednak sa to przewaznie stare mieszkani Zaniedbane od ludzi ktorym cos w zyciu jednak nie wyszlo, rzadko kogo licytuja bisnesmenów albo nowe mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kamil, licytacje komornicze zazwyczaj sa w starych ruderach. Poza tym, sory ale otoczenie takze to sasiadow raczej moze byc problemem.
Zapewne niektorzy powiedza, ze reklamuje Albatrosa ale w tym rejonie Gdanska jest wiecej inwestycji wiec dasz rade. Nad morze i do parku Reagana jest 1km (w zaleznosci gdzie kupisz) ale to w Albatrosie wynajmiesz najszybciej bo blisko komunikacja i sklepy, uniwerki.
To prawda, ze bardzo czesto salon polaczony jest z kuchnia ale jesli madrze wybierzesz kuchnia czyli aneks bedzie miala swoje okno i jesli bedziesz chcial mozesz postawic scianke i zarowno pokoj jak i kuchnia beda oddzielnymi pomieszczeniami z oknami. Ale takich mieszkan jest niewiele. Dlatego przy zakupie nowego warto wybrac w poczatkowej fazie sprzedazy.
Jeszcze jedna wazna informacja. Kupujac miejsce w hali garazowej wybierz na poziomie -1. Nizsze poziomy maja problemy z zimniejszym powietrzem a wiec czesto skrapla sie woda na scianach, jest wilgoc itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wilgoc w hali garazowej to raczej nie efekt straplania, to moz e wynikac ze zle wykonanej izolacji, czyli fuszerka i jest to problem calego budlnmynku i wspolnoty. Generalnie wspolczuje, naprawa tegm jest droga iozazwyczaj dopiero wyrok sadu obliguje dewelopera do poprawek. Hala garazowa jest wentylowana tak wiec skraplanie jest malo prawdopodobne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam kilka inwestycji od tej strony i na KAZDEJ na poziomach -2 lub nizszych jest ten problem a na -1 nie ma! Jaka jest przyczyna to sprawa drugorzedna wazne, ze problem jest. Wiec w miare mozliwosci polecam -1.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie, w albatrosie juz prawie wszystko sprzedali , a w nowym juz polowe, i trzeba czekac az sie wybuduje a ja za bardzo nie chce czekac i jak na spokojnie licze to przekoczy moj budzet juz w wliczajac kredyt ktorego chcialbym miec jak najmniej, jednak przymoze to pryszlosciowe myslenie. teraz no coraz powaziej mysle o chwarznie, kackach, wlasnie peryferiach, niby daleko ale tanio . ogolnie jakos ciezko mi cokolwiek fajnego i nowego, nie wiem czy tylko ja taki jestem zdolny czy tak jest ciezko w tej cenie, pewnie to drogie bo widze ze maja 300 tys 350 to jest ladne i nowe i wszedzie mozna kupic gdzie sie chce a maja 250 jest bardzo ciezkko

szukam na tablicy, allegro, ogolnie bez posrednikow, jakies strony w necie
a deweloper kazdy jeden to 5 tys do 5,5 na drozszych nawet nie patrze, ogolnie nieciekawie to widze : ((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widać ze te same IP ciagle reklamuja to samo i od jak długie czasu, podszywajac się za mieszkańców tychże inwestycji.
Ceny mieszkan mieba spadać wiec radze zrobic iwestycje i poczekac a reszte przeznaczyć np.na nowy samochod albo przyszlośc dla dzieci- jeśli planujecie je miec.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
za 230-250 co teraz moge przeznaczyc nie ma nic ciekawego 2000 + rok i normalny standard, nie PRL... i akurat z tym albatrosem maja racje ze nie jest tak strasznie drogo ale nie stac mnie jeszcze. a np chwarzno jest w stanie deweloperskim za okolo 4 tys ale dopiero do oddania za rok dwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
fakt w albatrosie to jest chyba przedzial 5-6,5 tys. ostatnio jadac ul.chlopska w strone starowki widzialem inne wierzowce z cena od 5200 wiec moze uda Ci sie obnizyc. i budynki juz stoja. wiec za 250 tys mozesz kupic ok 50m2.warto sie przejsc i pogadac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
wczoraj widzialem, ze jest to inpro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam , z tej strony autor postu, poszukiwania dalej są bezowocne, jedynie wykluczyłem rumie, pogórze bardziej interesuje mnie Chwarzno, kacki, te okolice, blizej jest wtedy do gdanska i sopotu, myślałem nawet o okolicznych wioskach przy trójmieście ale sa tam raczej domki, mieszkań jest mniej

Kwota to dalej 250 tys i chyba wolał bym mieszkać poza centru, bo mam ekonomiczny samochód, praca raczej na kompie, jedyny sensowny argument kupowania czegos w centrum to gdańsk przy uczelniach i pożniejszy wynajem za duzo wieksza kwote niz np na chwarzie, ale w tej kwocie jaką dysponuje, nie bedzie nowego (2005 rok w gore) ładnego 45-50 m mieszkania

Także lipa, chyba trzeba dalej czekać

PS z tego co obserwuje to jest albo pieknie wyremontowane mieszkanie 20-30 letnie. albo wlasnie kilku letnie do 10 lat, ale jakos slabo urzadzone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz Ford Forest - Gdynia Chwarzno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Miało być FORT a nie FORD! Przepraszam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a może Redłowo? budują tam nowe osiedle rezydencja redłowo, nie wiem kiedy dokładnie planowane jest oddanie, ale zapowiada się ciekawie. Z wynajmem też nie będziesz miał pewnie problemu bo dzielnica atrakcyjna i z dobrą infrastrukturą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
wszystko sie zgadza poza cena za metr ; ) do 250-280 nie starczy tam nawet wykonczenie i zakup kawalerki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy zaglądaliście na wirtualne targi nieruchomości
http://targimieszkaniowe.net/trojmiasto-i-okolice/rynek-pierwotny/ - można tam obecnie przejrzeć sobie cały rynek pierwotny w Trójmieście i okolicach.
Wygodna strona, ma się wszystkie inwestycje deweloperskie w jednym miejscu.
NO niektóre ceny za metr są faktycznie przesadzone szczególnie w Sopocie ale już na przykład w Gdyni i Gdańsku jest taniej. Szczególnie na przedmieściach. Warto jest na pewno dzwonić po deweloperach i trochę ponegocjować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czyli ile mniej więcej kosztowałoby kupienie mieszkania w Gdyni, w dzielnicy odległej od centrum (nawet na obrzeżach)?

Mówię o takim z 2 pokojami, ok. 40m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Shiraz Park ceny od 3900 m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
W 7 lat ceny mieszkań na Przymorzu z 5500zł wystrzeliły na 14500zł z m2.
Masakra
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przymorze przesadza, jak dla mnie lepsza lokalizacja to choćby Brzeźno, Oliwa... Ale co zrobić, podaż nakręca popyt i koło zamknięte.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przymorze ma infrastrukturę, której próżno szukać w Brzeźnie, ma również dostęp do zatoki i plażę, której nie ma Oliwa.
Na Przymorzu ludzie chcą mieszkać.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Minęło 7 miesięcy i ceny na Przymorzu wystrzeliły jeszcze wyżej na 18000zł/m2
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W marcu kupiłem w Straszynie po 5900m2 blisko centrum spokojna okolica lasy , jeziora , rzeczka nowe i to był strzał w dziesiątke . Sam sobie gratuluje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

ja się przymierzam do zakupu mieszkania na osiedlu gdańskie tarasy na jasieniu, niestety trochę drożej chcą za m2 ale to nowe mieszkanie, blisko popularne tereny rekreacyjne, sklepy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

do góry