Widok

Ile kosztuje opiekunka do dwójki dzieci?

Chełm Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć, przeprowadzam się na Chełm, zabiły mnie ceny przedszkoli... zastanawiam się nad opiekunką dla moich dzieci, czy może ktoś podpowiedzieć z jaką kasą trzeba się liczyć przy zatrudnieniu opiekunki do 2 maluchów (3 i 5 lat) oraz czy ktoś może kogoś ewentualnie polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Niektóre nianie chcą pracę na umowę, to wtedy trzeba składki odprowadzać co miesiąc. Myślę że koło 2 tysięcy trzeba liczyć. Przy dwójce może być więcej. Ja obecnie opiekuję się jednym dzieckiem i mam 2 tysiące. Oczywiście pracuję na umowę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przedszkolach dla rodzeństwa zazwyczaj są zniżki. Poza tym starszy syn nie chodził do przedszkola wczesniej? jak sie przeprowadziłaś to z przedszkola państwowego można zorganizować przeniesienie do innego. Mozesz też zadzwonic do UM i zapytać o wolne miejsca w państwowych w okolicy, albo gdzieś blisko pracy, po drodze do pracy? Wydaje mi sie, że 5ciolatek z nianią w domu to kiepski pomysł...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

akurat mam dwie córki, starsza chodzi do przedszkola prywatnego ale poza Gdańskiem, płacę około 600 zł z wyżywieniem, na drugą córkę miałabym zniżkę 50% ale na chelmie nie ma takich "promocji" ani cen... właśnie nie wiedziałam jak jest z przedszkolami publicznymi, dzięki za radę, będę próbowała znaleźć miejsce w takim razie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Chełmie, teraz, wolne miejsce w przedszkolu publicznym możesz pomarzyć.

Opiekunka do dwójki dzieci minimum 1400 zł, zależne oczywiście od ilości godzin. Jak pełen etat to dużo więcej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja mama opiekowała się jednym dzieckiem. Godziny od 8 do 16 za 1500 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dobry port przedszkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

przedszkole dobry port koszt za dziecko w przedszkolu do 10 godzin 550ZŁ + jedzonko ok 200 zł miesiecznie + wpisowe 300zł na drugie dziecko 30% znizki z czesnego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

To jest super przedszkole!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ludzie, czy wy nie umiecie czytać? Reklama reklamą, ale jej nachalność jest po prostu porażająca. Pani pyta o koszt opiekunki, a wy z Przeszkola Dobry Port ją tu spamujecie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie! Poza tym to nie jest dobre przedszkole, przy tej parafii i księdzu, no proszę was. Poza tymi wystarczy przejść się w ciągu dnia i zobaczyć, zaobserwować opiekę nad dziećmi jak są na dworzu.....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego spamują i szukaja nachalnie duszyczek, ludzie obudzcie sie w końcu!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rok temu płaciłam opiekunce 15zl za godzinę przy opiece nad dwójką. Nie sądzę, żeby dało się znaleźć kogoś sensownego taniej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy dwójce 20zł za godzinę, umowa o pracę ze ZUSem. Taniej wyjdzie Ci przedszkole prywatne nawet dla dwójki, zresztą za rok jedno pójdzie do zerówki i masz kłopot z głowy ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

echo serca płodu-gdzie w Gdańsku? (30 odpowiedzi)

Czy orientujecie sie, gdzie poza Invictą, zrobię badanie echo serca płodu? Co prawda mam...

do góry