Widok

Ile kosztuje opiekunka do dwójki dzieci?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć, przeprowadzam się na Chełm, zabiły mnie ceny przedszkoli... zastanawiam się nad opiekunką dla moich dzieci, czy może ktoś podpowiedzieć z jaką kasą trzeba się liczyć przy zatrudnieniu opiekunki do 2 maluchów (3 i 5 lat) oraz czy ktoś może kogoś ewentualnie polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Niektóre nianie chcą pracę na umowę, to wtedy trzeba składki odprowadzać co miesiąc. Myślę że koło 2 tysięcy trzeba liczyć. Przy dwójce może być więcej. Ja obecnie opiekuję się jednym dzieckiem i mam 2 tysiące. Oczywiście pracuję na umowę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przedszkolach dla rodzeństwa zazwyczaj są zniżki. Poza tym starszy syn nie chodził do przedszkola wczesniej? jak sie przeprowadziłaś to z przedszkola państwowego można zorganizować przeniesienie do innego. Mozesz też zadzwonic do UM i zapytać o wolne miejsca w państwowych w okolicy, albo gdzieś blisko pracy, po drodze do pracy? Wydaje mi sie, że 5ciolatek z nianią w domu to kiepski pomysł...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

akurat mam dwie córki, starsza chodzi do przedszkola prywatnego ale poza Gdańskiem, płacę około 600 zł z wyżywieniem, na drugą córkę miałabym zniżkę 50% ale na chelmie nie ma takich "promocji" ani cen... właśnie nie wiedziałam jak jest z przedszkolami publicznymi, dzięki za radę, będę próbowała znaleźć miejsce w takim razie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Chełmie, teraz, wolne miejsce w przedszkolu publicznym możesz pomarzyć.

Opiekunka do dwójki dzieci minimum 1400 zł, zależne oczywiście od ilości godzin. Jak pełen etat to dużo więcej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja mama opiekowała się jednym dzieckiem. Godziny od 8 do 16 za 1500 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dobry port przedszkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

przedszkole dobry port koszt za dziecko w przedszkolu do 10 godzin 550ZŁ + jedzonko ok 200 zł miesiecznie + wpisowe 300zł na drugie dziecko 30% znizki z czesnego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

To jest super przedszkole!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ludzie, czy wy nie umiecie czytać? Reklama reklamą, ale jej nachalność jest po prostu porażająca. Pani pyta o koszt opiekunki, a wy z Przeszkola Dobry Port ją tu spamujecie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie! Poza tym to nie jest dobre przedszkole, przy tej parafii i księdzu, no proszę was. Poza tymi wystarczy przejść się w ciągu dnia i zobaczyć, zaobserwować opiekę nad dziećmi jak są na dworzu.....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego spamują i szukaja nachalnie duszyczek, ludzie obudzcie sie w końcu!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rok temu płaciłam opiekunce 15zl za godzinę przy opiece nad dwójką. Nie sądzę, żeby dało się znaleźć kogoś sensownego taniej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy dwójce 20zł za godzinę, umowa o pracę ze ZUSem. Taniej wyjdzie Ci przedszkole prywatne nawet dla dwójki, zresztą za rok jedno pójdzie do zerówki i masz kłopot z głowy ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry