Odpowiadasz na:

Re: Ile miesięcznie wydajecie na jedzenie?

Ja mam 15 lat i umiem jeść 5 posiłków w kwocie 6.50 zł za jeden dzień więc to mało jak na jedną osobę. Oczywiście jem też w domu bo mama mi też kupuje ale jeśli chodzi że sama sobie kupuje i do... rozwiń

Ja mam 15 lat i umiem jeść 5 posiłków w kwocie 6.50 zł za jeden dzień więc to mało jak na jedną osobę. Oczywiście jem też w domu bo mama mi też kupuje ale jeśli chodzi że sama sobie kupuje i do umiem zrobić z tego zostało z lodówki dobre potrawy. Myślę jak na rodzinę 3 osobowa 1200 czy 1000zł. Jest trochę drogo ale dlatego ma pani duża rodzinę to tylko moje zdanie niech pani kupują za ile chce. Jeśli pani chciała oszczędzić polecam kupować w Auchan czy w Kauflandzie bo tam jest najtaniej i też w biedronce i patrzeć gazetki gdzie kupić tanio. Jeśli chodzi o ciuchy to polecam lumpeks jest dużo ładnych rzeczy za małe pieniądze i są też tutaj rzeczy nowe pozdrawiam.

zobacz wątek
5 lat temu
~Magda

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry