Odpowiadasz na:

Ta woda smakowa dla dzieci wcale nie jest taka zdrowa. Ostatnio czytałam o wodach smakowych i jest to jedynie woda plus cukier ewentualnie inne złe substancje słodzące. Tak wieć mało się to różni... rozwiń

Ta woda smakowa dla dzieci wcale nie jest taka zdrowa. Ostatnio czytałam o wodach smakowych i jest to jedynie woda plus cukier ewentualnie inne złe substancje słodzące. Tak wieć mało się to różni od podawania dzieciom coca coli czy innych napojów. Wiele osób sądzi, ze jest to zdrowe ale jest to myslenie błędne

Sama uczyłam swoje dzieci od maleńkości picia wody z kranu, nie mają z tym problemu i napoje słodzone im już wcale nie smakują.

W ostatnim czasie również kupiłam do domu wyciskarkę do soków oraz praktycznie codziennie robię soki z owoców oraz warzyw. Jakoś łatwiej jest mi dzięki temu przekonać maluchy do spożywania zieleninki. https://www.eujuicers.pl/blog/soki-z-wyciskarki-warzywa-i-owoce-dla-twojego-dziecka-w-przyjaznej-formie Jest to zdecydowanie przyjaźniejsza forma ;)

zobacz wątek
5 lat temu
~eppi

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry