Widok

Ile za 1h bierze kafelkarz ?

Mam super kafelkarza ,który robił mi kiedyś łazienke, ale na tą chwile jest dla mnie za drogi .Krąży po moich znajomych , rodzinnie i wiem,że moge sobie pomażyć . Ma może ktoś "swojego'' kafelkarza solidnego i niedrogiego .Dziękuje za namiary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
witam klade kafelki 784052051
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
503654978
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile chcial za kafle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ustal cenę za m2 a nie za h - zdrowiej dla kieszeni
i nie MAŻ się :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubię sadyla :-) :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
607215352 sprawdzony kafelkarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za 1h? Od kiedy to płaci się za czas pracy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja płacilem, jeżeli policzy ci ktos cennikowo to możesz wyjść
na tym jak zabłocki na mydle :)
Cena za metr nic nie mówi, bo liczy się szlifowanie krawędzi,
przycinanie, czyli dużo kosztowniejsze rzeczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Płacisz za metr kwadratowy tyle i tyle a za KAŻDE dodatkowe zabiegi kolejną kasę. chyba nie ma kafelkarza co sobie nie liczy dodatkowo za metr bieżący szlifowania kafli pod kątem 45 stopni. To jest najgorsza robota. A jeżeli jest takowy to życzę mu powodzenia ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja 5 lat temu płaciłam 20h , a teraz bierze 28h. Jest super fachowcem, ale cena jest już dla mnie za wysoka:( .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
za tylę to mogę zaplanować rozmieszczenia na ścienie i sposób ich ułożenia...kafle kosztują od 60-120zł za metr, w zależności od rozmiaru,kształtu i wymiarów powierzchni,na jakiej zostaną położone.a za godzinę,to biorą w domach uciechy..!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kafelkarz pracował od 8 do 18 ,więc za dzięń pracy miał 200zł i to było w 2005 roku , a teraz za dzień pracy ma 280zł .Dla mnie to bardzo dużo .W 2005 roku za kafle płaciłam 40zł za metr na matarni . Wiem ,że fachowcy biorą za godzine i za metr .Każdy liczy sobie po swojemu, a "mój" kafelkarz brał za godzine bo mówił ,że ciężko jest obliczyć i sumować , kładzenie i szlifowanie kafelek, hydrałlike ,elektryke itp. Jestem ciekawa jak to się liczy .Szokuje mnie cena kafli od 60 do 120 zł ,więc ide szukać tańszych kafli w necie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czas wypitej kawy tez dolicza ;)?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodatkowa kasa za szlifowanie?.....niby mam płacic 100zł za m2 i do tego jeszcze za szlifowanie?....dziękuję takiemu "majstrowi"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a robi się to tak - łapiesz gościa z ;polecenia i oferujesz mu - kafle , elektrykę , hydraulikę , biały montaż , i może kawałek sufitu w płycie z filipkami lub ledami . On krzyczy za to 5000 zł , i zajmuje mu to 3 tyg . Narzędzia , maszyny kosztują dojazd na miejsce zlecenia też kosztuje a trzeba jeszcze i zjeść a kawkę to w termosie może przynieść swoją .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Według mnie cena za metr jest bardziej opłacalna jednak zależy od fachowca więc.. Wasz wybór :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stanowczo z 1m2.Taki powinien być cennik uczciwego kafelkarza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ci jeszcze dopłace do metra ,byle tylko ino mial zajecie ok?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja biorę za m2 lub od całości , w zależności od zakresu prac , a szczegóły znajdziecie na mojej stronie
http://remoncik-bojano.otobiznes.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (92 odpowiedzi)

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe...

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

do góry