Widok

Ile zarabiacie miesięcznie?

Wykształcenie średnie (teraz jestem na 2 letniej informatyce dodatkowo) + spore doświadczenie jako fotografik = 1000 zł na rękę sprzedawca podłóg i drzwi pn-pt 8h + sb 4h ......
Brak nadziei na cokolwiek ;( Młodym bardzo ciężko o uczciwą normalną pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czego Ty się spodziewałeś ?

Skończyłeś szkołę średnią i chcesz zarabiać kokosy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie piszę o kokosach, ale 5 zł za godzinę to jednak trochę mało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem młoda, mam średnie wykształcenie, pracuję od kiedy skończyłam liceum, czyli jakieś 6 lat. Zarabiam 1500zł netto. To dużo i mało jednocześnie. Jednak wychodzę z założenia, że by zarabiać więcej, trzeba być dobrym w tym co się robi. Jak damy z siebie 200% pracodawca nas zauważy, doceni i odpowiednio wynagrodzi.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dużo dla pracodawcy. Mało dla Ciebie.

Nie ma co się wychylać za taką wypłatę, bo prawda jest taka, że dodatkowa robota jaką zrobisz w dobrej wierze stanie się Twoim obowiązkiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mamy dać 200 %, jak pracodawcy nie dają szans. Nie wiem jak było kilka lat temu ale teraz to minimum 2 lata doświadczenia i nie wiadomo jakie studnia ;( Nikt Ci nie da szansy by popracować tydzień czy dwa by pokazać co się potrafi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie. Mimo, że ma się wiedzę i umiejętności to pracodawca weżmie osobę, która ma już doświadczenie. A gdzie my je mamy zdobyć. Dla nas nauka nowych programów to kwestia 2 dni. Nie w tych latach się urodziłam. Jeszcze kilka lat temu, liceum było kluczem do kariery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśłi szukasz pracy za trochę większe pieniądze odezwij się do mnie na maila. Sorry że tak nie oficjalnie ale szukam zespołu pracowników, a nie mam możliwości oficjalnie o tym pisać. aikidomaster@tlen.pl
Jest to praca powiedzmy że biurowa. Nie żadne sex czaty czy coś w tym stylu, jak najbadziej praca legalna. Więcej info na mailu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wysłałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry